c6-01 mkv desteklenmeyen ses

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rapstar_bg

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 mkv desteklenmeyen ses
merhaba arkadaşlar benim cihazım c6-01 mkv uzantılı videoları açıyor ama desteklenmeyen ses diyor ve ses gelmiyor video devam ediyor yardımcı olabilir misiniz acaba bir video player

crazynoxco90

crazynoxco90

Üye
maalesef kardes yapacak birsey yok uc player dene diyecegim ama oda belle ile uyumsuz

rapstar_bg

Üye
    Konu Sahibi
aynen yükledim dondu kaldı uc player :)

aslanbaris

aslanbaris

Üye
yeni sürüm müydü denediğin

rapstar_bg

Üye
    Konu Sahibi
eskiydi yenisini bulamadım

najanaja

najanaja

Üye
kardeşim videoyu dönüştürmen gerekir başka yolu yok büyük ihtimal videonun sesi mp3 olarak ayarlanmış ve mkv formatı mp3 ses desteklemez telefonlarda bu yüzden videoyu tekrar mkv ye dönüştürmelisin ses seçeneğini ise aac olarak seçmelisin sorunun hallolacak. videoyu dönüştürmediğin sürece ses alamazsın :oke:

rapstar_bg

Üye
    Konu Sahibi
yanımda bilgisayarım olmadığı için dönüştürmeden telefondan birşeyler yaparak halletmek istiyorum ama yok diyorsun yani ?

najanaja

najanaja

Üye
maalesef dedim gibi telden hallolacak bi olay deil. illaki videonun ses formatını aac olarak deiştirmelisin. Her video formatının kendine özgü bide ses formatı vardır. PC de elbet her türlü izleyebilirsin bu videoları ama telde uyum şart. Bi ara konu açmıştım bu konuda video formatları ve desteklediği sesler telde izlenebilecek şekilde kimbilir nerelerde :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt