c6-01 için kılıf tavisyesi edermisiniz ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tgyy35

Üye
    Konu Sahibi
c6-01 için kılıf tavisyesi edermisiniz ?
arkadaşlar c6-01 için silikon kılıf veya normal geçmeli kılıf varmı ve tavsiyeniz bide ekran koruyucu uygun varmı ?

şimdiden teşekurler.

accman

accman

Üye
kardeşim zaten telefon pek yok piyasada..sebebini ben de çözemedim ama..yani direkt bunun için üretilmişini bulmak zor gibi ..ben gittim bi dükkana..telefonun boyuna uygun bi tane samsung kılıf aldım..önemli olan işlevi :)

roach117

roach117

Üye
gittigidiyorda silikon kılıf bulmuştum son bitane kalmıştı ben almıştım D: ama yenisi gelmiştir gitti gidiyordan takip et başka türlü bulman çok çok zor.

muratcan1905

Üye
silikon al daha çok işine yarar çekmeliler iz yapıyormuş zaten kullanışlıda değil
aslında c6 için varsa flip leather deri kılıf almanı tavsiye ederim
hem cepte işine yarar hem elinde tutarken buda örneği

tgyy35

Üye
    Konu Sahibi
kardeşlerim çok teşekur ederim. bide bana önere bilceğiniz ekran kılıfı uygun varmı ?

accman

accman

Üye
çizilmez ekran filmleri var onlardan al derim..pahalı ama iş görür yalnız ekran sanki buğulu gibi oluyo biraz..

tgyy35

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeşim öyle yapçam telefonu bugun aldım sen memnunmusun telefondan? bana önere bilceğin başka şeyler varmı

accman

accman

Üye
ben gayet memnunum ..ama iyice araştırsaydın s^3'ün geleceği muğlak sonuçta..android de düşünebilirsin

tgyy35

Üye
    Konu Sahibi
şuanki program oyunları sistemi yeterli şimdilik böyle kalmayıp pr2.0 veya 3.0 olduğunda baya değişçek gibime geliyo çok araştırdım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt