C6 01 görüntü yok (siyah ekran)

Sponsorlu Bağlantılar

fatih-57

Üye
    Konu Sahibi
C6 01 görüntü yok (siyah ekran)
C6 01 telefou yere düşürdüm sorun yoktu 1 gün sonra onunla alakalımı bilmiyorum ama uyandığımda alarm çaldı ama ekran yoktu.

bataryayla ilgili sorun yok yazılımsal bir sorunda yok dokunmatik falan gayet iyi(ekran kapalı, açtığımda rastgele basınca titreme yapıyo) ama ekran gelmiyor ne yapabilirim?(telefon 5-6 yıllık ama sağlamdı)

CsWqIve34

Üye
C6 01 telefou yere düşürdüm sorun yoktu 1 gün sonra onunla alakalımı bilmiyorum ama uyandığımda alarm çaldı ama ekran yoktu.

bataryayla ilgili sorun yok yazılımsal bir sorunda yok dokunmatik falan gayet iyi(ekran kapalı, açtığımda rastgele basınca titreme yapıyo) ama ekran gelmiyor ne yapabilirim?(telefon 5-6 yıllık ama sağlamdı)
dostum yere dusurduysen ekran karti kablolar cikmis olabilir telefoncyya gotur yok ben ogrenci adamim telciye para vermem diyosan kendin telin icini ac bak buda telefon nasil acilir link Symbian^3 Telefonlarının İçini Açma (Resimli Anlatım) (Not:Nokia 808'de Eklendi.) - MaxiCep

Hasand.

Hasand.

Üye

ekran kabloları hasar gormuş olabilır ekran fıyatı yan sanayı 20tl,orj ıse 40tl bence ıçını açma yapacaksan bıle bunu pro. Yaptır

CsWqIve34

Üye
savaza

savaza

Üye
ekran soketi yerinden oynamış olabilir

Üst Alt