C6-01 Flaş Atarken Kapandı.... Titriyor ama açılmıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

glass68

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 Flaş Atarken Kapandı.... Titriyor ama açılmıyor.
Arkadaşlar telefona flaş atarken kapandı. açma düğmesine basıyorum titriyor ama açılyor.
kullandığım program phoenix
Tür:RM-718

Lütfen acil yardım edin. Çok ihtiyacım var.

furkitare

furkitare

Üye
Dead Phone flash at kardeşim :)

glass68

Üye
    Konu Sahibi
kardeş olmuyor

furkitare

furkitare

Üye
Dead phone atmayı biliyor musun kardeşim

neonxx

Üye
yaptın mı kardeş

bozkurt95

Üye
dostum yaptın mı tlf nu nu senin sorunun bende yaşamıştım yolu biliyorum haber et

vedataybat

Üye
dostum yaptın mı tlf nu nu senin sorunun bende yaşamıştım yolu biliyorum haber et

c6-01 flaşh atarken kapandı titriyor ama açılmıyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim !!!! çook açillll

bozkurt95

Üye
c6-01 flaşh atarken kapandı titriyor ama açılmıyor ne yapmam gerek yardımcı olursanız sevinirim !!!! çook açillll

kardeşim öncelikle sakin olmak gerekli miş bende çok paniklemiştim gitti tlf diye ,

bak kardeş öncelikle deah phone olayını biz izle neler yapıyorlar video su var daha sonra tlf nuna çökmeden önce hangi flashı gösterdiysen deah phone de onu göster mesela ben anna da iken 25,007 yi kurmaya çalışırken tlf çöktü senin olay gibi oldu titriyordu ama açılmıyordu daha sonra yine aynı 25,007 yi gösterdim phoneix e daha sonra dead phone yaptım kardeş bunu dene yapamazsan yardımcı olurum

vedataybat

Üye
hangisini attıgımı unuttum şimdi ne yapmam gerek bi tane atıyodum 25 ten gerıye sayıyordu 2 sanıye kala hata werdı ne yapmalıym

hizan

hizan

Üye
yazılımı tekrar at düzelir

bozkurt95

Üye
kardeş en son belle mi atmaya çalıştım sen net olarak onu yaz sen

mehmetakgoz

Üye
biri bana yardım etsin c7 im gitti titriyor ama flasşta atamıyorum dead de

tolunay378

Üye
bataryayı takıp çıkarın

emrecan_akin

emrecan_akin

Üye
kardesim flash at telefona phoenixle ama deadphoneyi işaretleyerek alttaki sw reset yazan yere tıkla refurbish yapma anladın mı

polat polis

Üye
kardeş aynı sorunla bende karşılaştım flaşh atarken telefon kapandı açılmıyor titriyor ve nokia yazısı çıkıyor ama yine açılmıyor kullandığım program phoenix ve telefonum nokia C6-01 şu yazılımı RM-718_111.030.0609 yüklemeye çalışırken telefon kapandı ve açılmıyor phoenixle deadphoneyi işaretleyerek fılaşh atmaya çalışıyorum sonra bir pencerede şöyle bir yazı çıkıyor
The flashing failed. Do you want to retry the flashing?

HRESULT 0x8401f141 (-2080247487)

Flash: Boot rom was not detected after phone boot up. Unable to start flashing.
acil yardımlarınızı bekliyorum.

teknozan_92

teknozan_92

Üye
kardeş sen direk belle refresh yazılımını yüklersen ancak açılır telefonun en son hangi yazılım çıktı ise o..

tabi farklı yöntemlerle de açılırda sen simdi telefonunu normal olarak aç bence...

bu kodlu yazılımı yükleyeceksin 111.040.1511

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...