C6-01 Ekranım çizildi yardım edin.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
LeanbLack

LeanbLack

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 Ekranım çizildi yardım edin.
7-8 Ay once aldıgım c6 01 telefonumu su an yanına sıfırını koysanız ayırd edemezsin o derece bakımlı kullanıyordum ekranındakı jilatini aldıgımdan beri degismemişdim dün jilatini çıkardım bugun yenisini alcakdım fakat nasıl olduysa ekranda 0.2 cm kadar çizik var gozle gorulmesi zor ama surekli gozume batıyor.Garantiye versem garanti kapsamına girermi ? Girmezse jel falan sürüyorlar onu surup yenı jilatin çeksem sorunum duzelirmi ? Su an telefondan nefret etmeye basladım niye bilmiyorum .S Yardımlarınızı bekliorum.

tarxhn

tarxhn

Üye
kolay kolay çizilmez o cam bende jelatin yok cebime koyuyorum daha çizilmedi.Eğer dokunmatiğinde sorun yaratmıyorsa mat jelatin yap gözükmez sende rahatsız olmazsın.Garantiden değişeceğini sanmam

LeanbLack

LeanbLack

Üye
    Konu Sahibi
cok yakndan bkmadkca belli olmuyor ama tele cok ozen gosterdigim icin gozume batıyor dokunmatik sorunsuz jel sürmiyimmi diyorsun

larten123

larten123

Üye
garantiye girmez benim de alalı 7-8 ay oluyor ben de aldığımdan beri çıkartmamıştım baloncuklanmıştı kötü olmuştu çıkartıp mat bir tane taktırdım şu an çok iyi:oke:

great14

great14

Üye
arkadaşım mat jelatin taktırırsan sorun olmaz çiziği göremezsin zaten ama her mat jelatin de olmayacak bazı mat jelatinler dokunmatiği %50 olumsuz etkiliyor reklam yapmış gibi olmayayım ama ttec marka mat jelatinlere bak onlar sorunsuz

Dumbledore

Dumbledore

Üye
Ekran nasıl çizildi anlamadım doğrusu.Telefonu aldıktan 1 hafta sonra kendi jelatini çıktı ve ertesi gün gidip taktırdım ama mat takmışlar onlada dokunmatiğe pek alışamayınca kaldırdım.5-6 aydır jelatinsiz parayla anahtarla aynı cebe girdi arka kapağı çizildi ama ekran tertemiz.Tavsiyem eğer için rahat edecekse jelatin taktır.Ama dokunmatik hassasiyeti düşebilir.

Plesk234

Üye
Mat nasıl kalın olan jelatinmi

MaxipmaN

Üye
biraz kalın ekran pikseli düşürür ben haziranda almıştım kaydıra kaydıra matlık diye bişey kalmadı neredeyse arkaya takılan kılıfları kullanmazsanız dokunmatik sizi üzmez %50 abartı olmuş

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt