C6-01 bir kişiye birden fazla sms göndermek.

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

babiliyi1

Üye
    Konu Sahibi
C6-01 bir kişiye birden fazla sms göndermek.
Merhaba arkadaşlar,

C6-01 kullanıcısıyıım. Bir kişiye aynı smsi birden fazla gönderemiyorum. Mesaj kısmında aynı kişiyi 10 kere eklesem dahi bir kere gidiyor. Bunun bi çaresi varmıdır acaba bilen arkadaşlar yarımdcı olurlarsa sevinirim.

Şimdiden teşekkürler..

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
kardesim sms flooder prosunu yuklemen gerek. Arama yap forumda bulursun. Ben paylasmistim. Mesaji yazip sayisini belirliosun we programdan cikis yapmadan bekliosun o yardirio mesajlari. Ama yuklemen icin 2 seye ihtiyacin olucak. Öncelikle uygulama phyton oldugundan tlfonuna uygun phyton programini bulup yuklemen gerek. Ardindan proyu yuklucen ama bu sms flooder unsigned. O yuzdn ya sertifikaliycan yada tlfnun hack'li olcak. Umarim yardimci olabilmisimdir. . .

keys1903

keys1903

Üye
vaybe eskı 6630 da bıle coklu gonderme vardı

babiliyi1

Üye
    Konu Sahibi
:tşk:

CanKartaL

CanKartaL

Emekli Yönetici
vaybe eskı 6630 da bıle coklu gonderme vardı

çoklu gönderim değil olay sanırım yanlış anlaşıldı
arkadaş aynı numaraya aynı sms i tekrar tekrar yollamak istiyor
malum güncel akıllı cihazlar bunun yanlışlıkla yapıldığını düşünüp tek sefer yolluyor :)

KeSeGeN

KeSeGeN

Üye
e ben anlattım ya daha ne kaldı anlaşılamayan?
mesajı yazıyosun rehberden göndermek istediğin kişiyi seçiosun ve mesela 1250 diye belirliyosun gönderim sayısını ve o seçtiğin kişiye senin yazdığın o mesaj taramalı tüfek gibi peşpeşe gidio tam 1250 kere. sonra da ya gönderdiğin eleman çöker ya da telefonu çöker :aha:

babiliyi1

Üye
    Konu Sahibi
:tşk:

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
PySms programını kullanıyorum arkadaşımın dediği gibi phyton altyapısını yüklüyorsun önce sonra programı..
sonra milleti çıldırtma zamanı :ehe

isoyilo

Üye
Arkadaşlar;
Nokia 603 ile tek seferde kaç adet mesaj atabiliyoruz bu benim için önemli bir özellik. 6300 telefonumda 20 adet ile sınırlıydı. veya 603 için toplu sms atabileceğim bir program var mıdır? nokia suite ile herhangi bir sınırlama yok. malum her an bilgisayar başında olamıyorum. böyle bir şeyi deneyen arkadaşımız varsa ilgilenirse sevinirim. yardımlarınızı bekliyorum
kolay gelsin.

asigsasi

asigsasi

Üye
Arkadaşlar;
Nokia 603 ile tek seferde kaç adet mesaj atabiliyoruz bu benim için önemli bir özellik. 6300 telefonumda 20 adet ile sınırlıydı. veya 603 için toplu sms atabileceğim bir program var mıdır? nokia suite ile herhangi bir sınırlama yok. malum her an bilgisayar başında olamıyorum. böyle bir şeyi deneyen arkadaşımız varsa ilgilenirse sevinirim. yardımlarınızı bekliyorum
kolay gelsin.

rehber de kaç kişi kayıtlı ise gönderebilir sin

babiliyi1

Üye
    Konu Sahibi
Yardımcı olan herkeze :tşk: :d:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt