C6-01 Belle Refresh Modifiyeli CFW 111.040.1511 Mad Eagle Güncellendi [27-09-2012]

bycoo32

Üye
Yeniledim kardeşim ama yine olmadi sounds a taşidim dijitalede taşidim music e de taşidim yine olmadi kardeşim

ALLAH razı olsun kardeş emeğine sağlık telefon düzeldi

Tepkiler: Mad EagLe
uzun zamandır bu cwf yi kullanıyorum hiç bir sıkıntı yasamadım Allah razı olsun kardeşim eline emegine sağlık

arkadaşlarda tavsiye ediyorum

Tepkiler: Mad EagLe
halis abi öncelikle senden özür dilerim benim arkadasımifremi bulmus o yazmıs dha once yazılan tatsız seyleri ben bir sey sormak istiyordum abi ben buna maximod uygulayabilirmiyim bu arada sistem hackli lakin sistem dosyalarında oynama yapamıyorum mesela c resource apss e mıf atamıyorum yardımcı olurmusun

Konu Sahibi

uygulayabilirsin ı kısmı orjinal bıraktım herkes kendine göre yapsın diye zaten normalde de yapabilmen için avkon dll dosyasının adını değiştir mesela .dll'yi sil yeniden başlat o şekilde değiştir maximoduda uygulayabilirsin.

Ellerine saglik ilk bunu yukledim sonra baska xflerde denedim ama en iyisi seninki

eline sağlık yeni yükledim gayet stabil ve sıkıntısız çalışıyor

mbg246

Üye
kardeşim eline sağlık 10 numara olmuş. şimdi yükledim bayağı beğendim. şimdi hemen yeni uygulamalar widgetler yüklicem allah razı olsun bu mübarek kadir gecesi güldürdün yüzümü

Konu Sahibi
Güle güle kullanın

Tepkiler: mbg246

kardeşim ellerine sağlık yanlız bütün modifiye fw lerde olan sorun bundada var skype uygulaması ve ttpod çalıştırırken programdan atıyor bu sorunda giderse harika olur

saygılar

Arkadaşlar Ben Bu Cfw yi Yüklemek İstedim Fakat Yükleyemedim. Sadece Phoenix İle Olan İşlemi Yaptım. Ve Bilgisayarımda İnternet Bağlantısı Yoktu. Error Dedi ve Seeneklerde Usb Kablosu, Batarya Çıkarma Gibi Uyarılar Vardı. Usb Kablosunu Çıkardım ve Anlatımda ki Gibi Telefonu Kapatarak Tekrar Denedim Ama Olmadı. Sorun Ne Olabilir ? Acaba Phoenix Sürümünden Kaynaklanan Bi Sorun mu ? Bilgisi Olan Arkadaşımız Bana Ulaşabilir mi Acaba ?

kardeşim ben nokia 700 modeline cfw atmak istiyorum phonixile yapmam gerekiyormuş sende bilirsin zaten ancak pohonix kurdum ama bn telin bilgilerini görmüyorne yaptıysam baglana madım bana yardımcı olurmusun

emcey_28

Üye
babalar bende telefonumu modifiye etmek istiyorum banada yardımcı olurmusunuz ya daha önce hiç yapmadım lütfen bi elatında benim telefonda az kullanışlı olsun yardımlarınızı bekliyorum (c6-01) admin baba özellikle senden

Şarjı nasıl ? Evols çok şarj yiyor, önceden 16-18 saat giderken evolsu yükleyince 9-10 saat idare etmiyor hiç kullanmadığım halde. Bunu yüklesem şarj sorunu olmaz demi ?

Edit: birde phoenix de ''yazılım sıfırla'' ile yapacam daha iyi olur galiba