c6 01 arama sorunu

 • 11 Mart 2013
 • 571 Okunma
 • 7 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. s.a arkadaşlar.c6 01 kullanıyorum ve uzun süreli konusmalarımda süre 59.59 da arama otomatik olarak kapanıyor ve tekrar arama yapmak zorunda kalıyorum.var mıdır bi bilen ya ?
   


  Yazan: emir1888
 2. arama ayarlarından zamanlayıcıyı açmışsın kardeşim. Ayarlarda saat başı aramaları sonlardırma ayarı var oradan yapabilirsin.
   
 3. hattın aveami eğer avea ise telefonla alakalı değil. Avea ile alakalı bir durum.
   
 4. hattım avea değil vodafone.

  - - - Eklendi - - -

  ayarlar > tercihler, temalar, telefon, yüklemeler, arama yapma, bağlantı, uygulama ayarları var.ordan arama ayarlarına giriyom orda da ara, hızlı arama, telesekreteri ara, arama aktarma, arma engelleme var.hangisini sececeğim ki ?
   
 5. Selamun Aleyküm kardeşim c6-01 bende kullanıyorum fakat bende de aynı sorun var ama sorun telefonda değil vodafon`da sorun etme çünkü 59:59 bende de kapanıyor :) Bedava kampanyaları olsun yada sen ve ben paketlerinde olsun hep aynı :)

  Bunun yanı sıra eklemeden geçemeyeceğim hattımı başka bir telefona taktığım zamanda aynısı oluyor deneyebilirsin eğer denemediysen :)
   
 6. hattım vodafone :) büyük ihtimal o yüzden yapıyo.çünkü bedava dakikalarda yapıyo bunu normal liralarda yapmıyo bunu :)
   
 7. arkadaşlar bende de c6-01 var ve 1 saat 9 dakika 56 saniye ya da 59 saniye gibi kapanıo bu güne kadar kesintisiz bir saat 10 dakika ve üzeri konuşamadım :) sahip olduğunun paketin ya da tarifenin kullanım esaslarında adil kullanım süreleri ile ilgili bir şeyler yazıyorsa o sebeptendir. genelde bedavası ya da uzun konuşma süreli paketlerde oluyor. Telefonla ilgisi olacağını düşünmüyorum.
   
 8. telefonda sıkıntı yok sorun hatta onu anladım :)
   
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/01/2019 - 14:51