C6-00 Telefon Titreşiyor Fakat Açılmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sametsoyer

Üye
    Konu Sahibi
C6-00 Telefon Titreşiyor Fakat Açılmıyor
Arkadaşlar Merhaba, C6-00 telefona sahibim. 2-3 gün öncesine kadar telefonumun şarjı bittiğinden dolayı kapanmıştı. Normal şarj yeri bozuk olduğundan usb giriş yerinden şarj etmeyi denedim fakat telefon açılmadı. Batarya şarj aparatına taktığımda da sadece bir kez açıldı. Açıldığında da v52 Local Mode tarzında bir şeyler yazıyordu. Beyaz ekran hiç gitmediğinden dolayı ben de telefonu kapatmıştım. 2 gün oldu telefonumda hala bir gelişme yok. Batarya, usb her türlü şarj etmeyi denedim olmadı. Açma kapama tuşuna bastığımda telefon titreşiyor ama açılmıyor. Şimdi basıyorum açma kapama tuşuna bu sefer titreşme de yok. Nedeni sizce nedir ve bu durumu nasıl halledebilirim? Teşekkürler, iyi çalışmalar...

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Başka batarya dene

sametsoyer

Üye
    Konu Sahibi
Başka batarya dene

Usb kablosu, usp adaptörü vs. derken bayağı para verdim aparatlara. Yeni batarya almayı da düşündüm. Olmazsa bir de yeni batarya alıcam. Teşekkürler cevabın için.

Kayahan14

Kayahan14

Üye
Usb kablosu, usp adaptörü vs. derken bayağı para verdim aparatlara. Yeni batarya almayı da düşündüm. Olmazsa bir de yeni batarya alıcam. Teşekkürler cevabın için.

bazen batarya bozuluyor bende olmuştu o başka batarya ile oldu ondan dedim

Software95

Sürümü tekrar flashla

Aybin.Kilic

Aybin.Kilic

Üye
Önce başka bir batarya ile açmayı deneyin. Olmazsa yazılımı yeniden yüklemeyi deneyin. Gene olmazsa servise gönderin telefonu.

antirap

Üye
aga benimde aynı sorun vardı. Hiç uğraşma komple değiştir ana kartı. Yeniden yapılandır ayarlarını hack le falan yani

Özkan Ç.

Özkan Ç.

Üye
kapalıyken taktiğin için usb şarja telefon durumu yanlış algılamış flash'a girmiş kullandığın yazılımı yeniden yükle sorunun düzelir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt