C5-03 Video İzleme

Sponsorlu Bağlantılar

owner26

owner26

Üye
    Konu Sahibi
C5-03 Video İzleme
Maxicep ailesi sitenizin yeni üyesiyim.yakın zamanda aldığım C5-03 model telefonum için eli yüzü düzgün helal sis emmiş bir video oynatma programı arıyorum.Sitedeki konu sayesinde telefonumu hackledim ve şu anda o bakımdan problemim yok.Birkaç program denedim ancak birinde video adam gibi açılmıyor, birinde ses var görüntü yok vs. Ben avi,wmw türü videolar açmak istiyorum ama hala üstesinden gelemedim.Realplayer denen program nedense açmıyor ben hala anlamış değilim Nokia firmasını..Bazı S60 v5 telefonlardaki Realplayer programı avi açıyor bazısı açmıyor.Telefonların birinde kamera tuşu yok işlemci hızlı birinde kamera tuşu var işlemcide iş yok adamlar kaş yaparken gözü çıkarmakla yetinmiyor bütün yüzü kesip biçiyorlar.

Fazla uzattım sanırım lafı :) C5-03 kullanan arkadaşların bildiği sağlam bi program varsa paylaşırmısınız ?

zatenosman

Üye
Maxicep ailesi sitenizin yeni üyesiyim.yakın zamanda aldığım C5-03 model telefonum için eli yüzü düzgün helal sis emmiş bir video oynatma programı arıyorum.Sitedeki konu sayesinde telefonumu hackledim ve şu anda o bakımdan problemim yok.Birkaç program denedim ancak birinde video adam gibi açılmıyor, birinde ses var görüntü yok vs. Ben avi,wmw türü videolar açmak istiyorum ama hala üstesinden gelemedim.Realplayer denen program nedense açmıyor ben hala anlamış değilim Nokia firmasını..Bazı S60 v5 telefonlardaki Realplayer programı avi açıyor bazısı açmıyor.Telefonların birinde kamera tuşu yok işlemci hızlı birinde kamera tuşu var işlemcide iş yok adamlar kaş yaparken gözü çıkarmakla yetinmiyor bütün yüzü kesip biçiyorlar.

Fazla uzattım sanırım lafı :) C5-03 kullanan arkadaşların bildiği sağlam bi program varsa paylaşırmısınız ?

Arkadaşım bi yanlışın var realplayerin şuanki hiçbir srümü avı oynatmıyor o telefona entegre edilen video oynatıcıyla alakalıdır.

owner26

owner26

Üye
    Konu Sahibi
Nokia 5730 XpressMusic Realplayerı Avi formatını destekliyor diye biliyorum.Telefonu inceleme fırsatım olmadı sadece kulaktan dolma bi haber.Dediğiniz gibi olmama ihtimalide yüksek.

artos1

Üye

Arkadaş senin sorununla ilgili bilmediğim için bir cevabım olmayacağı için özgünüm,bende aynı marka cp tlf aldım hacklarsam bana hangi avantajları olur riski varmı garanti dışı olurmu,hacklemek için detaylı bilgi verebilirmisin,saygılarımla.

By_GaBLiN

By_GaBLiN

Üye
Uygulamayı açınca otomatik olarak videolari kendi buluyor üstüne tıklatınca hemen açılıyor. Ben bunu kullanıyorum gayet güzel istersen july player yükle...

owner26

owner26

Üye
    Konu Sahibi
benim bildiğim bi zararı yok hacklemenin.Avantajı sertifika derdin olmuyor .sis .sisx hepsini yükleyebilirsin.Sertifika tarihi geçmişleride.Garanti dışına çıkıp çıkmadığını bilmiyorum ne yazık ki.Onu bilen bi arkadaş varsa bizi aydınlatması çok iyi olur :)

zatenosman

Üye
benim bildiğim bi zararı yok hacklemenin.Avantajı sertifika derdin olmuyor .sis .sisx hepsini yükleyebilirsin.Sertifika tarihi geçmişleride.Garanti dışına çıkıp çıkmadığını bilmiyorum ne yazık ki.Onu bilen bi arkadaş varsa bizi aydınlatması çok iyi olur :)

Garanti dışına çıkıyor tabi telefonu hackledin için ama orjinal yazılımı tekrar kurarsan telefonu detaylı incelemedikleri için tekrar garantili oluyor :)

artos1

Üye

Arkadaş bide bunu nasıl yapacam detaylı bilgi verebilirmisin.

zatenosman

Üye

Üst Alt