c5-03 paket veri yok uyarısı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
c5-03 paket veri yok uyarısı
Arkadaşımın telefonda paket veri yok diye uyarı var. Telefonla internete bağlanabilirken 5 dakika sonra bağlanamamış. Paket veri yok diye uyarı veriyormuş. Avea'dan ayarları yeniden gönderttik olmadı. Hard format atmasını istedim paket veri yok uyarısı vermedi Ama internete bağlanmadı. Sonra hedeflerdeki herşeyi silmesini istedim ve telefonu kapatıp açtığında yine paket veri yok diye uyarı verdi. Nasıl düzeltebiliriz ? Ayrıca kablo ile bilgisayara bağlaninca bilgisayarda telefonu görmüyor.

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
telefonda yeterli internet paketi veya tl yoktur veya hattın kullanım dönemi dolmuş olabilir, telefon şebeke ile bağlantı kuramadığından da böyle hata verebilir.

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
sınırsız internet önceki gün yüklendi ve legal hızda 1 gb var hala başka bi sorun var Ama bilemedim. Şebeke bağlantısı kurulamamış olabilir haklısın başka bi telefonda deneyelim. Teşekkürler

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
hattı başka telefonda dener misiniz ? çözümüne bu evreden sonra devam edersek daha sağlıklı sonuçlar alabiliriz.

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
Telefon bende değil söyleyeceğim hattı başka telefonda denemesini çok sağolun sonucu yazarım buraya

Mustafa Dümen

Mustafa Dümen

Üye
tamam,sonucu yazarsanız sıkıntıyı çözebiliriz her türlü. siz de sağolun

Joker.

Joker.

Üye
:(
Of off ne net paketi :s

Ayarlar/Bağlantı/Yönetim Ayarları/Paket veri
Paket veri bağlantısı var oldugunda
Erişim noktası yok diger seçenek etkinı seç

CABBAR

CABBAR

Üye
    Konu Sahibi
sorun kendiliğinden çözüldü başta yazdıklarımdan başka bişey yapmadan. Çok teşekkürler :oke:

anılbaran

anılbaran

Üye
:locked:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt