Telefon Tavsiyesi c5-03 mü 5800 mı S5620 monte mi

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

corver

Üye
    Konu Sahibi
c5-03 mü 5800 mı S5620 monte mi
450 liraya kadar çıkabilir farklı alternatifleri de yazabilirsiniz

cCc Maxcı cCc

cCc Maxcı cCc

Üye
Bu 3 ü arasından 5800 tekde zaten lakin;bu devirde o tür telefon almak mantıksız olur o yüzden androidli cihazlara bakmanda fayda var galaxy fıt,mını,5 gibi cihazlara bakabilirsin:oke:

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Tabi ki kapasitif ekranlı Samsung S5620 Monte derim ben gerçi C5-03 de iyi ama ekranı rezistiv, kimse tercih etmiyor artık.

Unicodesiz

Üye
paran kısıtlıysa 5800 iyi c6 fw ile telefonu güzel ve hızlı bir hale getirebilirsin.kapasitif veya rezistif die dokunmayı dert emte sonuçta dokunan kapasitif değil parmağın :) resistifde en azından dokunduğunu hissedebiliyorsun :)

"rezistif ekran tek dokunmaya izin veren ve piyasada 150 liralık Çin malı telefondan 800-1000 liralık PDA'lara kadar her telefonda bulabileceğiniz bir dokunmatik çeşididir, dokunmatik aygıtların çok büyük bir kısmı bu teknolojiden yararlanır. Kapasitif dokunmatik ekran ise daha maliyetlidir ve tüm olanaklarından yararlanabilmek için işletim sistemlerinin farklı programlanması gerekir. Görece pahalı cihazlarda rastlamanız mümkündür: Motorola Droid ya da iPhone gibi telefonlarda görebilirsiniz."

corver

Üye
    Konu Sahibi
androidler biraz pahalı gelir

----------Eklendi @ 19:13:59 ---------- Yazıldı @ 19:13:39 ----------

c5-03 iyi değil mi aklımda o var benim

hoss

hoss

Üye
c5-03 ün ekranı rezistif ve kasasında catlama sorunları var , monte wave 525 ve x8 gibi cihazlara bak

ilkayyy17

ilkayyy17

Üye
5800 dan uzak dur ve başka cihazlara bak derim

corver

Üye
    Konu Sahibi
fiyatı fazla olmasın 450 den

----------Eklendi @ 17:16:43 ---------- Yazıldı @ 17:03:51 ----------

trident wt5 iyi midir?

corver

Üye
    Konu Sahibi
bekliyorum önerilirenizi

corver

Üye
    Konu Sahibi
evet?

pRime.

pRime.

Üye
C5-03 öneririm.

corver

Üye
    Konu Sahibi
birde vodafone 945 var android işlemcili sizce iyi midir

stoneman123321

Üye
C5-03 al bence.:oke:

corver

Üye
    Konu Sahibi
symbian işletim sistemi kötü diyor herkes android daha iyiymiş :/

corver

Üye
    Konu Sahibi
androidde olur

pasha14

pasha14

Üye
Aslında ben eski bi 5800 kullanıcısı olarak 5800ı önerirdim ama , herkezin elinde artık bir 5800 var. C5-03 al daha yeni bir telefon. Özellik olarakta daha iyi. C5-03 al.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...