C5-03 Açılmıyor Yardım :(

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
C5-03 Açılmıyor Yardım :(
Arkadaşlar Phoenixden 23.0.015 olan yazılımı 22.0.07 ye çevirmeye çalıştım ama hata verdi telefon açılmıyor şimdide titriyor ama açılmıyor forumda var buldum ama navifirm kodunu bilmediğim için yapamıyorum yardımcı olun lütfen :(

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar yardım edin lütfen :((

caner5588

caner5588

Üye
jaf ile cfw at tekrar

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
23.0.015 cfw yokki :s nasıl olcak 22.0.07 cfw si atsam olurmu ?

hizan

hizan

Üye
Arkadaşlar Phoenixden 23.0.015 olan yazılımı 22.0.07 ye çevirmeye çalıştım ama hata verdi telefon açılmıyor şimdide titriyor ama açılmıyor forumda var buldum ama navifirm kodunu bilmediğim için yapamıyorum yardımcı olun lütfen :(

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar yardım edin lütfen :((

arkadaşım sen neden versiyon düşürmek istedin ki.

senin telefonun versiyon düşürme yapmıyorki biraz araştırsaydın forumda okurdun.

23 olanını tekrar yükle düzelir.

LeaD3R

LeaD3R

Üye
navifirmden v23 dosyalarını indir o kod dediğinde bataryanınaltında yazar 05C.. Bişeyler olması lazım
Flaşla düzelir

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
navifirmden v23 dosyalarını indir o kod dediğinde bataryanınaltında yazar 05C.. Bişeyler olması lazım
Flaşla düzelir
Teşekkürler .

- - - Eklendi - - -

arkadaşım sen neden versiyon düşürmek istedin ki.

senin telefonun versiyon düşürme yapmıyorki biraz araştırsaydın forumda okurdun.

23 olanını tekrar yükle düzelir.
Teşekkür ederim abi :) phoenixle yapsam olurmu jaf çok sorunlu ve bi hata daha var kabloyla bağlıyorum teli 2 sn içinde bağlantı kopuyor nasıl yaparız ?

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
    Konu Sahibi
Herkese teşekkür ederim arkadaşlar Özellikle LatinMooN cfw sinin sahibine Onun Sayesinde flashladım telefonu .

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt