C3 Verimli kullanma için yardım istiyorum...

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

hll1903

Üye
    Konu Sahibi
C3 Verimli kullanma için yardım istiyorum...
Öncelikle merhaba...C3 telefonumu dün aldım..telefonu çok gelişmiş bulmadım ama internet olayı gerçekten başarılı..
Konuyu açmamın nedeni telefon biraz karışık geldi neyin nerede olduğu pek belli değil ve forum gercekten cok kaliteli sorularıma cevap bulma ümidiyle konuyu acıyorum..

Üniversite öğrencisiyim ve telefonumu pc gibi kullanmak ıstıyorum tum ıhtıyaclarımı karsılasın ıstıyorum..

Mesela telefondan maillerime hızlıca bakmak ıstıyorum yaptığım ıslem posta ya gırıyorum kolayca ulasıyorum fakat postayı kapatıp cıktıgımda hala ınternet ısaretı yanı E açık oluyor bunu nasıl halledebılırım?

2.olarak google maps gıbı bır sıte oldukca basarılı fakat ben navıgasyon gıbı kendı yerımıde gosteren gıdecegım yere benı basıt sekılde goturmeyı tarıf edecek bır program arıyorum..

3.olarak sözlük vb. programlarla telefonumu zengınlestırmek ıstıyorum gereklı olabılecek ve kalıtelı gorduguz programları paylasmanızı ıstıyorum..Bunun ıcın lınk verırsenız yada burda paylasırsanız cok iyi olur..

4. Bu telefonla ne yapabılırım??Bana telefonu nasıl cekıcı hale getırebılırım bunu solermısınız? hangı programları yukleyım ve o programlarla ne yapayım farklı bır telefon olsun dıgerlerınden ..

Ve navıgasyon gıbı ne gıbı ozellıklerı var dıger telefonlardan farklı ..yardımcı olcak arkadaslara sımdıden tesekkur edıyorum...

Archonn

Archonn

Üye
1)E-posta uygulamasını kapatmadan önce giriş yapmış olduğunuz e-mail adresinizden çıkış yapın.
2)C3'te GPS yok :( Nokia Maps v.b navigasyon programlarını GPS bağlantısıyla kullanamazsınız.İnternet paketiniz ya da wifi bağlantınız varsa google maps veya locago'yu size tavsiye edebilirim.
3-4) http://www.maxicep.com/java-uygulamalar-programlar/benzerine-az-rastlayabileceginiz-java-uygulama-arsivim-540087.html
Kendi konum diye söylemiyorum, içerisinde SlovoED İng-Türkçe sözlük dahil bir çok kullanışlı uygulama var :)

tempestshine

tempestshine

Üye
Benim C3'de hiç program yok :D
Ayrıca Google Maps kullan derim.Locago takılıyorum :zzz:

hll1903

Üye
    Konu Sahibi
konuya ilginizden tesekkur ederım arkadaslar..

gps yok google map ı kullanmaya basladım oldukca da guzel..

tel pc gıbı olsun ıstıyodum buyk ıhtımalle olmıcak ama yınede sorayım.. pc de kullandıgım hatırlatma programı daha dogrusu ajanda programım var hem notlarımı hatırlatmalarımı yazıyorum benı programı actıgımda uyarıyor hatırlatmam varsa hemde not yazabılıyorum sonra o notlarımı kontrol edıyorum bu verılerı sıfrelıyorum..

cepte bunu yapabılırmıyım???

tempestshine

tempestshine

Üye
konuya ilginizden tesekkur ederım arkadaslar..

gps yok google map ı kullanmaya basladım oldukca da guzel..

tel pc gıbı olsun ıstıyodum buyk ıhtımalle olmıcak ama yınede sorayım.. pc de kullandıgım hatırlatma programı daha dogrusu ajanda programım var hem notlarımı hatırlatmalarımı yazıyorum benı programı actıgımda uyarıyor hatırlatmam varsa hemde not yazabılıyorum sonra o notlarımı kontrol edıyorum bu verılerı sıfrelıyorum..

cepte bunu yapabılırmıyım???

ajandadan istediğin tarih ve saate hatırlatma ve not yazarsın ayarladığın saatte alarm çalar.yapılacaklar listesi var.yine istediğin tarih ve saate hatırlatma yazarsın.alarm çalar

hll1903

Üye
    Konu Sahibi
o zaten telın orjınalındede var ben aslında 6300 kullanırken program acısından tel zengındı..tel dıgerlerınden farklıydı sımdı c3 war farklı olsun ıstıyorum aslında bıraz..ve ınernete falan gırmek ıcın operayı guncelledım oyunlar klasoru ıcınde oraya gırıp acmak gerekıo..bunun daha basıt bır kısayol nasıl yapabılırım mesela ev ekranında cok farklı fonksıyonların gosterıldıgı yere ekleme gbı daha pratık hale getıreblırmym?

Archonn

Archonn

Üye
o zaten telın orjınalındede var ben aslında 6300 kullanırken program acısından tel zengındı..tel dıgerlerınden farklıydı sımdı c3 war farklı olsun ıstıyorum aslında bıraz..ve ınernete falan gırmek ıcın operayı guncelledım oyunlar klasoru ıcınde oraya gırıp acmak gerekıo..bunun daha basıt bır kısayol nasıl yapabılırım mesela ev ekranında cok farklı fonksıyonların gosterıldıgı yere ekleme gbı daha pratık hale getıreblırmym?

Gece sorulmuş bu soru muhtemelen telefonu kurcalayıp kendiniz bulmuşsunuzdur cevabı ama yine de söyliyim ben :D

Alt ya da üst işlev tuşuna basıp uygulama ikonlarının bulunduğu ev ekranı menüsüne gidin.Seçenekler>Kısayolları Seç>Uygulama Listesi>Opera Mini'ye tik atın.

hll1903

Üye
    Konu Sahibi
kurcalamama ragmen bulamamıstım tesekkur ederım :D

aklıma geldıkce soruyorum ama kbakmayın

hll1903

Üye
    Konu Sahibi
yenı sorum arkadaslar :(

soruyu yazmadan uzun uzun arastırdım forumda ama olmadı..

opera mını ıle youtube gırıyrm vıdeo ya tıklıyorum beklıorm cevap gelmedı gıbı bısı yazıyo vıdeo yu acmadı..opera ve uc kurdum onlarda acmadı..flash player da sıtede okudugum kadarıyla kurulmuyomus...sorun ne olabılır..opera ve bolt son surum

TheCower

TheCower

Üye
Kendi tarayıcısı ile girmeyi dene.

hll1903

Üye
    Konu Sahibi
Kendi tarayıcısı ile girmeyi dene.

ılgın ıcın tesekkur ederım..

kendı tarayıcısı ıle denedım ama yıne aynı olay..sıtelere resımlere vs. gırmede hıc sorun yok ama vıdeo ızlemede problem aynı

hll1903

Üye
    Konu Sahibi
bu arada tel sadece s40 olan uygulamaları destekler dımı? farklı bısı yuklenemez

isobabakral

isobabakral

Üye
s40 a s40 yuklenir panpa

hll1903

Üye
    Konu Sahibi
ılgınıze tesekkur ederım..

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt