c2z maker calısmıyor

Sponsorlu Bağlantılar

aydinliadm

Üye
    Konu Sahibi
c2z maker calısmıyor
e71 kullanıyorum ama hangı surumu denedıysem hangısını ındırdıysem su programı kurdum ama acılmıyor hıc halıylede yama aktıf olmuyor . Yardım lutfen c2z makaer rmf dosyasını yada e71 e uygun olanı nerden bulabılırım

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Biraz bekle arşive bir göz atayım..

Zip dosyasını indirip c2z maker ı kur, rompatcher dan open4all yamasını aktif ettikten sonra c2zmaker uygulamasını çalıştır, yanlış hatırlamıyorsam c2z yamasını C:/ kök dizinine oluşturacak, ordan C:/patches klasörüne atıp rompatcher dan aktif et tamamdır..inşallah çalışıyordur :D

aydinliadm

Üye
    Konu Sahibi
denıycem sagol dostum buraya yazarım sonucumalesef gene aynı pro acılmıyor bıle

Emrgncy

Emrgncy

Üye
uygulamayı farklı bir dizine kurmayı dene, Hafıza kartına kurduysan birde C:/ ye kur öyle dene

aydinliadm

Üye
    Konu Sahibi
denedım gene olmadı her yolu denedım . Nerden bulabılır ben rmp uzantılı yama dosyasını

Emrgncy

Emrgncy

Üye
bulsan da çalışmaznormalde çalışması lazım uygulamanın ama neden çalışmadığını anlayamadım, telefonunda phyton veya qt yüklümü, belki de bunlardan biri eksik olduğu için çalışmıyordur..
Ama tam olarak emin değilim..

aydinliadm

Üye
    Konu Sahibi
python yuklu ama gt derken neyı kasdettın anlamadım

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Qt installer, o da aynı phyton gibi...

qt uygulamalarının çalışmasını sağlıyor..

aydinliadm

Üye
    Konu Sahibi
denıyım sagol

sena5135

sena5135

Üye
çalışıyo

aydinliadm

Üye
    Konu Sahibi
evet hallettım calısıyor ama bu sefer mıf maneger bu calısmıyor daha dogrusu hıc yukleyemedım guncellestırme hatası dıyor telefonum hacklı butun uygulamaları yukluyorum sadece bunda verdı boyle bır hata

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Güncelleştirme hatasını uygulamanın aynısı veya alt versiyonu yüklü ise verir, neden o hatayı vermiş anlamadım :hmmm

Üst Alt