By DarkredBlue61 Fp2 Lumia Klavye Modu


DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Lumialara Benzer Klavyeniz Olsun İsterseniz Buyrun Fp2 808de Denendi.Refresh Cihazlarda Çalişmayabilir.Yüklerken Yerleşik Bileşen Yamasını Aktif Yapın.
 

Ekli dosyalar

  • Beğen
Tepkiler: infazcı
Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
çalışmadı bi uygulama felanda gelmedi yüklerken Help !
 
Dm.Pro

Dm.Pro

Üye
tamam Teşekürler Yardımın icin :)
 
  • Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt