Büyük gün 29 Ekim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Anıl Umut

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Demirören Yönetimi'nden rahatsız olan muhalifler, 29 Ekim'de düğmeye basacak.

Görüşmeler devam ediyor
Beşiktaş'ta Başkan Yıldırım Demirören yönetiminden memnun olmayan 19 kongre üyesi, geçtiğimiz hafta biraraya gelmiş ve muhalif bir grup için çalışmalara başlamıştı. Çok gizli yapılan bu toplantının ortaya çıkmasından sonra, camiada büyük bir hareketlilik yaşandı. Belirlenen 7 başkan adayıyla görüşmelere hız veren çalışma grubunun, basın önüne çıkacağı tarih de belirlendi. Yapıcı bir muhalefet yapmayı planlayan camianın önde gelen 19 kongre üyesi, 29 Ekim'de basın önüne çıkacak. Bu tarihin özel olarak belirlendiği ve 2010'a kadar çalışmaları sürdüreceği bildirildi.

Eski başkanlar markajda
Yeni oluşumun, eski başkanlardan Süleyman Seba ve Serdar Bilgili ile 29 Ekim tarihinden önce görüşüp, görüş alışverişinde bulunacağı bildirildi. Kongre üyelerinin belirlediği bir başka önemli ilke ise, hiçbir dernek ile yönetici pazarlığı yapılmayacağı ve sadece Beşiktaş'a faydalı isimlerin yönetime kazandırılacağı... Büyük bir gizem içerisinde hazırlıklarını sürdüren bu çalışma grubu hakkında bilgi edinmek için mevcut yönetimin araştırmalara başladığı kaydedildi. Ancak 2010 yılındaki genel kurulun beklenmesi de, istikrar araya camiada memnuniyetle karşılandı.

keşke bu adam ve sinan ergin gitse takıma çok zarar veriyolar
 

Dwyane_Wade

Üye
bence de bjk yönetimi değişmeli...transfer politikaları çok yanlış diye düşünüyorum...bir'de artık toraman ve üzülmezi ya göndersinler ya affetsinler...olay çıkalı 1 ay oldu yönetimden ses seda yok...
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt