Yardım Bütçeme Uygun Laptop

Sponsorlu Bağlantılar

brakblgin

Üye
    Konu Sahibi
Bütçeme Uygun Laptop
Arkadaşlar öğrenciyim bu yaz çalıştığım parayla laptop alıcam bütcem max. 1600 tl. Laptopta aradığım özellıkler, ram ve harddisk yeterli olsun, işlemcisi hızlı ekran kartı güzel olsun. İnternette çok gezerim,fılm izlerim, müzik ve oyun vazgeçilmezimdir önerilerinizi bekliyorum

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye

Kesinlikle herkese önerdiğim ve 5 aydır kullandığım laptop. Kardeşim herşeyi tıkır tıkır bilgisayar. Fiyatına bakıp sakın yanılgıya düşme. 1. si bu laptop türkiyede satışta olmadığından ithal olarak geliyor ve ucuza kapatılıyor ayrıca freedos yani işletim sistemi olmadan geliyor ordan da zaten kafadan 300 tl düşüyor. Kesinlikle şiddetle öneriyorum kardeşim. Laptop hakkında soruların varsa cevaplayabilirim kardeşim.

brakblgin

Üye
    Konu Sahibi

Kesinlikle herkese önerdiğim ve 5 aydır kullandığım laptop. Kardeşim herşeyi tıkır tıkır bilgisayar. Fiyatına bakıp sakın yanılgıya düşme. 1. si bu laptop türkiyede satışta olmadığından ithal olarak geliyor ve ucuza kapatılıyor ayrıca freedos yani işletim sistemi olmadan geliyor ordan da zaten kafadan 300 tl düşüyor. Kesinlikle şiddetle öneriyorum kardeşim. Laptop hakkında soruların varsa cevaplayabilirim kardeşim.
Dostum bu lenovalarda bataryası çıkartılabiliyo mu ? Ayrıca işlemcisi 3. Nesil genelde laptoplarda 4. Nesil oluyo ayrıca mobil işletim sistemi var galiba o ne oluyo?

Asus önceliğimdir her zaman

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Bu modelin çıkıyor kardeşim 6 hücreli bataryası var. İşlemcisi i5 2.6 turbo 3.2 oluyor. Mobil işletim sisteminden kastın freedos olması galiba. Windows yüklü değil kardeşim sen aldıktan sonra yüklüyorsun zaten 300 lira civarı fiyat düşürüyor freedos olması. Şöyle diyim kardeşim gerçekten iyi ki aldım dediğim tek laptop. Ekran kartı 740m ve Watch Dogs oyununu bile orta seviyede oynayabildim ki bu oyun gayet ağırdır. Assasins Creed 4 oyununu hiç kasmadan oynadım.Ayrıca Asus laptoplar aynı özellikte olanları 2.000 den başlıyor kardeşim. Alabileceğin fiyata göre en uygun laptop. Parmak izi okuyucusu var ve sen parmağını tanıttıktan sonra açılışta parmağını geçmeden açılmaz. Oyunlara programlara da parmak izi kilidi koyabiliyorsun

avcitalip

avcitalip

Üye
Dell Inspron 7537 tavsiye edilir...

brakblgin

Üye
    Konu Sahibi
Aslında Asus X550LN-XO069D geciyor aklımdan sizce nasıl bu laptop ? parmak izi okuyucu falan var mı

ByKatre

ByKatre

Üye
Parmak Izi Yok Ama O Da Alabileceğin Iyi Bilgisayarlardan 840m var Bu 740M den Bir Adım Önde Oyun konusunda inceleme konum vardı bakabilirsin :)

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye

Üst Alt