bütçem max 600

Sponsorlu Bağlantılar

blood_angel

blood_angel

Üye
    Konu Sahibi
bütçem max 600
merhab arkdaşlar bazı problemler nedeniyle bütçem azaldı max 600 aklımda sony xperia u var hafızası sorun değil otg varmı o yüzden otg ile kulanırım telefonu aklımda

sony ericsson xperia mini pro
sony ericsson xperia x10 mini pro
sony xperia u
sony xperia ray

ve bu fiyatakki telefonlar sizce bunlardan birini mi alıyım yoksa başka marka mı alıyım

killiadam2

Üye
bana 5-6 oyun yeter diyorsan lumia 520 al 0. Süper hızlı telefon

theeternal

theeternal

Üye
max 600 tl verebılırsen 599a gmd al

blood_angel

blood_angel

Üye
    Konu Sahibi
oyunla aram o kadar fazla değil oynasam oynasam temple run 2 subway surfers fln

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
General Mobile Discovery şu anlık fıs çünkü ne geliştirici var nede güncelleme alacağına dair bi kanıt huawei ideos x5 alabilirsin

fk555897

fk555897

Üye
General Mobile Discovery şu anlık fıs çünkü ne geliştirici var nede güncelleme alacağına dair bi kanıt huawei ideos x5 alabilirsin

Huawei İdeos X5'e Android 4.0 geldi. Sonra güncelleme gelmedi. General Mobile Discovery'nin Android sürümü 4.2.1

Buğra

Buğra

Admin
General mobile discovery :spr

saruman_me

saruman_me

Üye
General Mobile Discovery bu listedeki telefonların hepsinden iyi .. günceleme konusunda zaten tlf en güncel haliyle sunuluyor artı custom romlarda var 600 tl alınıcak en güzel tlf hatta bütçesi 1000 tl olan için bile en güzel tlf gidip 1000 tl 2. el cihaz almaktansa gmd almak daha mantıklı..

blood_angel

blood_angel

Üye
    Konu Sahibi
gmd de bazı sorunlar var ölü piksel fln ben telefonu alacaksam iyi olmalı günceleme olacak belki 2. el s2 alırım belli olmaz gmd hariç hangisini önerirsiniz ?

yavuzbey07

yavuzbey07

Üye
GMD geliştirici yönünden biraz kötü çünkü sadece Türkiyede satılıyor ve Türkiyede geliştirici az mesela Ideos X5 dünya çapında bayabi satıldı ve Custom Romlar ile 4.2.2ye kadar alabiliyor ve dahada alabileceğini düşünüyorum s3te öyle dünya çapında çok kullanıcısı var.

thebancally

Üye
GMD geliştirici yönünden biraz kötü çünkü sadece Türkiyede satılıyor ve Türkiyede geliştirici az mesela Ideos X5 dünya çapında bayabi satıldı ve Custom Romlar ile 4.2.2ye kadar alabiliyor ve dahada alabileceğini düşünüyorum s3te öyle dünya çapında çok kullanıcısı var.

sadece türkiye de satılmıyor.Tüm dünyada farklı isimlerle satılıyor.

bu telefonları aratırsan 1-1 discovery oldugunu görebilirsin.Yazılım ve donanım olarak aynı telefonlardır.

big.LITTLE

big.LITTLE

Üye
Tamam anlıyorum yardım almak istiyorsunuz ama forumda 2 sayfada 500 tane 600 liraya telefon önerisi diye konu var.15 dakika araştırsanız 2 gün cevap beklemiceksiniz. :good:

blood_angel

blood_angel

Üye
    Konu Sahibi
1 saaat yada 30 dakika ya kadar telefoncuya gideceğim son kes tavsiyelerinizi bekliyorum büyük ihtimal 2. el telefon alıcam

Üst Alt