Burada Hiç V800ü yada Z800 ü olan yok mu???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

oturanboga

Üye
    Konu Sahibi
Burada Hiç V800ü yada Z800 ü olan yok mu???
Burada Hiç V800'ü yada Z800 ü olan yok mu.Yalnız kaldım galiba :)

metintekin

Üye
sen telefonunu biraz anlatsan.resimleri falan koy telle çektiğin.şarjı nası......???

ChaLLenGeR

ChaLLenGeR

Üye
sony ericsson ise güzel telefondur :artı:

oturanboga

Üye
    Konu Sahibi

İşte burda

metintekin

Üye
kendi gözünden anlat telefonu dedim kardeş.yoksa biz zaten neyin ne olduğunu biliyoz.

oturanboga

Üye
    Konu Sahibi
yaaaaaa

Şarj lityum-Poly 4-5 gün gidio.
Döner kamerası sayesinde çok pratik.Video konferansa olanak sağllyo ve bunu yaparken de çift kameraya ihtiyaç duymuyo. :D Ve 1.3 megapixel kalitesinde bu hizmeti sağlıyo, yani nokia gibi VGA kamerayla değil bkz:6680

metintekin

Üye
ha şöyle ya.stero dimi.bide hafıza kartı takılıyomu? 2. elleri ne ciwarda?

oturanboga

Üye
    Konu Sahibi
stereo ve hafıza kartı takılıo

abuvice

abuvice

Üye
güzel... nede olsa SONY

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by oturanboga@Oct 12 2005, 10:30 PM
yaaaaaa

Döner kamerası sayesinde çok pratik.Video konferansa olanak sağllyo ve bunu yaparken de çift kameraya ihtiyaç duymuyo. :D Ve 1.3 megapixel kalitesinde bu hizmeti sağlıyo, yani nokia gibi VGA kamerayla değil bkz:6680
[post=189795]Quoted post[/post]​

nokianın vga,ini se nın 1.3 une tercih ederim şahsen bizzat kendim :artı:

oturanboga

Üye
    Konu Sahibi
Originally posted by DeLmIrA+Oct 13 2005, 08:00 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(DeLmIrA &#064; Oct 13 2005, 08:00 PM)</div><div class='quotemain'><!--QuoteBegin-oturanboga@Oct 12 2005, 10:30 PM
yaaaaaa

Döner kamerası sayesinde çok pratik.Video konferansa olanak sağllyo ve bunu yaparken de çift kameraya ihtiyaç duymuyo. :D Ve 1.3 megapixel kalitesinde bu  hizmeti sağlıyo, yani nokia gibi VGA kamerayla değil bkz:6680

[post=190298]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Bu cümleleri kurarken Z800 ü kullandığını bile sanmıyorum.

Aslında bu mesajı ile atmamalıydım.Saçma bir tartışma oluyo.Hiç kulananla kullanmayan bir olurmu?????

abuvice

abuvice

Üye
+1 :bravo:

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Z800 de ki karizma yiyip bitiriyor beni, özellikleride cabası :wub: fiyatı abartılı olsa bile.

qtex

Üye
k750i var

DeLmIrA

DeLmIrA

Üye
Originally posted by oturanboga+Oct 13 2005, 11:11 PM--><div class='quotetop'>QUOTE(oturanboga &#064; Oct 13 2005, 11:11 PM)</div><div class='quotemain'>
Originally posted by DeLmIrA@Oct 13 2005, 08:00 PM
<!--QuoteBegin-oturanboga
@Oct 12 2005, 10:30 PM
yaaaaaa

Döner kamerası sayesinde çok pratik.Video konferansa olanak sağllyo ve bunu yaparken de çift kameraya ihtiyaç duymuyo. :D Ve 1.3 megapixel kalitesinde bu  hizmeti sağlıyo, yani nokia gibi VGA kamerayla değil bkz:6680

[post=190298]Quoted post[/post]​

Bu cümleleri kurarken Z800 ü kullandığını bile sanmıyorum.

Aslında bu mesajı ile atmamalıydım.Saçma bir tartışma oluyo.Hiç kulananla kullanmayan bir olurmu?????
[post=190520]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

usta ilk attıgım posta bi baksan tekrardan diorum ;) orda nesnel diil öznel bi yorum var ""sahsen bizzat kendim"" yazmışım bak :rolleyes: yani bu tamamen benim dusuncem sen katılmıo olabılırsın ama kısısel dusuncenın yargılandıgı cagları gectık dımı :D ayrıca yine BENCE (buyuk buyuk yazmayınca anlaşılmıo demek) diil z800 hiçbir se 6680 gibi efsane bi telefonun yerini tutmaz (p serisi haric)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt