Burada Hiç V800ü yada Z800 ü olan yok mu???

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
    Konu Sahibi
Burada Hiç V800ü yada Z800 ü olan yok mu???
Burada Hiç V800'ü yada Z800 ü olan yok mu.Yalnız kaldım galiba

sen telefonunu biraz anlatsan.resimleri falan koy telle çektiğin.şarjı nası......???

sony ericsson ise güzel telefondur :artı:

Konu Sahibi

İşte burda

kendi gözünden anlat telefonu dedim kardeş.yoksa biz zaten neyin ne olduğunu biliyoz.

Konu Sahibi
yaaaaaa

Şarj lityum-Poly 4-5 gün gidio.
Döner kamerası sayesinde çok pratik.Video konferansa olanak sağllyo ve bunu yaparken de çift kameraya ihtiyaç duymuyo. Ve 1.3 megapixel kalitesinde bu hizmeti sağlıyo, yani nokia gibi VGA kamerayla değil bkz:6680

ha şöyle ya.stero dimi.bide hafıza kartı takılıyomu? 2. elleri ne ciwarda?

Konu Sahibi
stereo ve hafıza kartı takılıo

abuvice

Üye
güzel... nede olsa SONY

DeLmIrA

Üye

nokianın vga,ini se nın 1.3 une tercih ederim şahsen bizzat kendim :artı:

Konu Sahibi

nokianın vga,ini se nın 1.3 une tercih ederim şahsen bizzat kendim :artı:
[post=190298]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

Bu cümleleri kurarken Z800 ü kullandığını bile sanmıyorum.

Aslında bu mesajı ile atmamalıydım.Saçma bir tartışma oluyo.Hiç kulananla kullanmayan bir olurmu?????

ChavRash

Emekli Yönetici
Z800 de ki karizma yiyip bitiriyor beni, özellikleride cabası :wub: fiyatı abartılı olsa bile.

DeLmIrA

Üye

Bu cümleleri kurarken Z800 ü kullandığını bile sanmıyorum.

Aslında bu mesajı ile atmamalıydım.Saçma bir tartışma oluyo.Hiç kulananla kullanmayan bir olurmu?????
[post=190520]Quoted post[/post]​
[/b][/quote]

usta ilk attıgım posta bi baksan tekrardan diorum orda nesnel diil öznel bi yorum var ""sahsen bizzat kendim"" yazmışım bak :rolleyes: yani bu tamamen benim dusuncem sen katılmıo olabılırsın ama kısısel dusuncenın yargılandıgı cagları gectık dımı ayrıca yine BENCE (buyuk buyuk yazmayınca anlaşılmıo demek) diil z800 hiçbir se 6680 gibi efsane bi telefonun yerini tutmaz (p serisi haric)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...