Bunun adı ihtilal!

 • 22 Eylül 2012
 • 314 Okunma
 • 0 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
 1. < Resmi açmak için tıklayın >


  Fatih Terim gelmeden önce taraftarına saç baş yoldurtan Galatasaray, şimdilerde Avrupa devlerine kafa tutuyor.

  Fatih Terim'in Galatasaray'ı aldığı sonuçlar ve oynadığı futbolla göz kamaştırıyor...

  Daha 1.5 yıl öncesinde Süper Lig'de sıkıntılı günler yaşayan ve taraftarlarına azap dolu haftalar yaşatan Galatasaray, geçtiğimiz sezon Fatih Terim'in takımın başına geçmesiyle adeta şaha kalktı.

  Geçtiğimiz sezon taşları çok iyi oturtan İmparator, uzun maratonda Sarı- Kırmızılı ekibin şampiyon olmasında baş faktör oldu. Takıma transfer edilen yabancı ve Türk oyuncuların büyük çoğunluğu tam isabetti...

  BÜYÜK OYNAMAK

  Sezon başında ezeli rakibi Fenerbahçe'yi 3-2 yenerek Süper Kupası'nın sahibi olan Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi'nde göstereceği performans herkesin merak konusuydu.

  Grubundaki ilk maçta Old Trafford'da güçlü Manchester United'a adeta kök söktüren Fatih'in Aslanları 1-0'lık yenilgiye rağmen herkese büyük umut verdi ve gruptan çıkma şansının yüksek olduğunun sinyallerini verdi. Üstelik bu maçta Galatasaray'ın verilmeyen 2 penaltısı da vardı.

  Şimdi Galatasaraylılar, Terim'in 1996- 2000 yılları arasındaki takımın ber benzerinin oluşmasını bekliyor. Fatih Terim ve ekibi bunun için yoğun mesai harcıyor...
   


  Yazan: Kingmortall
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
18/01/2019 - 02:14