Bunu nasıl yapabilirim ??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Malamadrı

Malamadrı

Üye
    Konu Sahibi
Bunu nasıl yapabilirim ??
Arkadaşlar şimdi ben uzun boyutta bi videoyu karşı tarafa iletmek istiyorum yanlız bunu upload linkleri yada bluetooth vb sistemlerle değil yani bi rar dosya içinden dosya çıkarma gibi birşey yapılabilir mi asıl yapmak istediğim şey bazı şeyler den yardım alarak 700mb lik bir dosyayı bir kaç dakika içinde indirilecek dosya içine paket yapıp karşı tarafa sunmak böyle birşey mümkün mu varsa böyle birşey nasıl yapabilirim
Bilgisini görüşünü düşüncesini paylaşan herkese şimdiden teşekkürler

paradox07

paradox07

Üye
Birkaç dakika içinde indirilebilecek dosya derken?bazı internetler bunu 2 dakikada indirir bazısı 20 dakikada indirir.winrar diyosan winrar videoyu çok fazla sıkıştırmaz.

Malamadrı

Malamadrı

Üye
    Konu Sahibi
yani uzun dosyayı küçük dosya içine sıkıştırmak

ismail

ismail

Üye
benim bilgim dahilinde yok kardeş

MrTech

MrTech

Üye
aslında var bi program vardı 600 mb yi 5 mb yapan internette araştır hatta gtaya kullandılar o programı

Malamadrı

Malamadrı

Üye
    Konu Sahibi
çok gerekli birşey mutlaka olmalı

DaNq3rB0y2

Üye
videoda fazla sıkıştırma olmaz bence

besim.farhan

besim.farhan

Üye
Arkadaşlar şimdi ben uzun boyutta bi videoyu karşı tarafa iletmek istiyorum yanlız bunu upload linkleri yada bluetooth vb sistemlerle değil yani bi rar dosya içinden dosya çıkarma gibi birşey yapılabilir mi asıl yapmak istediğim şey bazı şeyler den yardım alarak 700mb lik bir dosyayı bir kaç dakika içinde indirilecek dosya içine paket yapıp karşı tarafa sunmak böyle birşey mümkün mu varsa böyle birşey nasıl yapabilirim
Bilgisini görüşünü düşüncesini paylaşan herkese şimdiden teşekkürler

denemedim ama şu fikir geldi kafama deneyip görmek gerek. Bak şimdi abicim format faktory diye süper bir dönüştürme programı var çok kaliteli arayüzü de kolay kullanışlı. O video'yu ordan mp4 veya 3gp'ye çevir bir iki defa rar dosyasında daha çok sıkıştırma seçeneği var şu an hatırlamıyorum normalde depola diye bir seçenek var o sadece rar yapıyor. Neyse sonra dediğim gibi aynı rar dosyasını bir iki kez sıkıştır sonra bak. Diyelim ki 600mb o video. Mp4 olunca olur sana en fazla 80 veya 100 onu da iki üç kez sıkıştır 70falan gibi olur diye tahmin ediyorum.
3gp olursa on onbeş mb olur. Sonra o karşı taraf da onu tekrar sendeki orijinal uzantısına çevirsin.
Not 1 denemedim tam olurmu bilmiyorum.
Not 2 mp4 hiç de kötü bir görüntü kalitesi vermez. Ben evde avı dosyalarını mp4'e dönüştürüp tv(klasik tv)kablosu ile evde sinema keyfi yapıyorum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt