bunu kime dikecez

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
qurbuz

qurbuz

Üye
    Konu Sahibi
Birgün temel çalıştı işyerinde parmağı kesilir doktora ararlar.Doktor parmağı buzlu birşeyin içine koyun getirin demişler . Temelin iş arkadaşları parmağı buzlayıp paketlemişler.Hastaneye götürmüşler. DOKTOR Sormuş;
Ula bunu kime dikecez adamlardan biri ; ula doktor bey kime dikicez ya ula bizum TEMELE doktor ; o nerdedir nie getirmediniz adam; o hala çalışıyo siz parmağı getirin deyince .....................:kop::kop::kop::kop::kop:
 


jöly

Üye
:kop::kop::kop:
 
Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
:kop::kop:
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt