bunları biliyormuydunuz yeni ve resimli

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
bunları biliyormuydunuz yeni ve resimli

Anavatan'ından alınıp hayvanat bahçesine götürülen gergedan

İBRETLİK...
Bu olay 14 ekim 1998 de kıtalar arası bir uçuş esnasında gerçekleşmiştir.

"Bir kadın, uçakta zenci bir adamın yanında oturuyordu. Durumdan rahatsızlığını belli edercesine, hostesten başka bir yer bulmasını istedi, zira öylesine antipatik birinin yanında oturamazdı. Hostes, tüm uçağın dolu olduğunu fakat birinci sınıfta yer olup olmadıına bakacağını söyledi.

Diğer yolcular şaşkınlık ve tiksintiyle olayı izliyorlardı, bu kadının sadece terbiyesizliğine değil, bir de birinci sınıfta yolculuğu devam edeceğine şahit oluyorlardı. Zavallı adamcağız çok kötü bir durumda olmasına rağmen cevap vermemeyi tercih etti. Bu yüksek tansiyondaki durumda kadın, birinci sınıfta ve o adamdan uzak uçabileceğinden tatmin olmuş, hostesin dönmesini bekliyordu.

Birkaç dakika sonra geri gelen hostes, kadına:

"Çok özür dilerim geciktim.Birinci sınıfta bir yer buldum… Bu yeri bulmak biraz zamanımı aldı, sonra yer değişikliği için pilottan izin almam gerekiyordu. 'Hiç kimse sorun yaratan bir diğerinin yanında oturmak mecburiyetinde tutulamaz' dedi ve bu izni verdi."

Diğer yolcular kulaklarına inanamıyorlardı, bu esnada kadın da bir zafer kazanmış gibi yerinden kalkmaya hazırlandı. Aynı anda hostes, oturmakta olan zenciye dönerek:

"Beyefendi, sizi uçağın birinci sınıfındaki yeni yerinize götürmem için beni takip eder misiniz lütfen? Seyahat firmamız adına kaptan pilotumuz sizden böyle nahoş bir olay yaratan kimsenin yanında oturmak mecburiyetinde bırakıldığınız için çok özür diliyor."

Tüm yolcular hep birlikte, bu olayı iyi bir biçimde sonuçlandıran uçak personelini alkışlayarak tebrik ettiler.

O yıl, kaptan pilot ve hostes uçaktaki davranışlarından dolayı ödüllendirildiler. Aşağıdaki mesaj, tüm ofislere personelin görebileceği bir biçimde iletildi:

"İnsanlar onlara ne söylediğinizi unutabilirler. İnsanlar onlara ne yaptığınızı da unutabilirler. Ama insanlar, onlara kendilerini nasıl hissettirdiğinizi asla unutmazlar

Modern yüzey madenciliğinde kullanılan döner kepçeli bir toprak kazıcı. Hareket edebilen makinelerin içinde en büyüklerinden birisidir.

İnsanların en az güldükleri vakit, sabah uyandıktan sonraki ilk 1 saattir.

1.4 milyon boya kalemi satan Crayola firmasının yaratıcısı renk körüdür.

Balinaların kalbi dakikada sadece 9 kez atar.

Eğer tüm Çin nüfusu önünüzden tek sıra şekilde geçecek olsaydı, siz sıranın bitmesini beklerken doğacak olan yeni Çinliler nedeniyle asla sıranın sonu gelmezdi.

Değerli eşyaları saklamak için güzel yöntem

İngiltere’deki bütün kuğular kraliçenin malidir.

Kış aylarında, Moskova’daki buz pateni pistleri 250 bin metrekarelik bir alanı kaplar.

aynadan fotosunu çeken ilk apachiyı buldum sene 1917, bunu bir erkeğin yapmış olmasıda beni ayrıca üzmüştür

'' Çocuğuna küçük şeylerden zevk almasını öğreten,
Ona büyük bir servet bırakmış olur.''

-Etienne Gilson

• Beğen
Tepkiler: ia.phlvn

___kaptan___

___kaptan___

Üye
Çok teşekkürler :) / Toprak kazıyı bi kez gördüm TV'de o da, bir adama tatile çıkan arkadaşının arabasından tutun evine varana kadar herşeyini alüminyum folyo ile kaplayıp arabasının kaputuna balta saplamıştı, buna cevap olarak tatilden dönen şahıs arkadaşının aracını boş tarlaya çekip Toprak kazının tam altına getirip, arkadaşına bu durumu 3G ile aktarırken kazıyıya hareket emri veriyor ve de, kazıcı aracın üzerine hızla iner inmez araç 2'ye bölünüyor :kıskıs: işte şakaya karşılık şaka :d: :ehe

ia.phlvn

ia.phlvn

Üye
şu kola iyi fikirmiş aslında :D

Turan

Turan

Üye
kolayı tuttum . Mantıklı

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
bazılarını biliyorum lakin genel olarak iyi teşekkürler

Strange

Strange

Üye
:tşk:

seyfipasa

seyfipasa

Üye
harikasın sayende birçok şey öğrenmiş olduk ;)

symbian.forever

symbian.forever

Üye
güzell :tşk:

kcsoft

kcsoft

Üye
:tşk:

Mufche

Mufche

Üye
o kazıcı Ghost Rider 2'de de kullanılmıştı sanırım ,alevli dehşet bi silah oluyordu. :)

balcolu

balcolu

Üye
Pantolon giyerken nasıl ölünür ki :D

bu arada konu için :tşk:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...