MSN Messenger Bunalim Üzgün Nickler

Sponsorlu Bağlantılar

jöly

Üye
    Konu Sahibi
Bunalim Üzgün Nickler

* * ! Birgün gözlerimden gözlerin silinecek, Artik ellerime ellerin degmeyecek..
* * ! Karatoprak seni bende koparipta ikimizi ayiracak, Fakat bilki askimiz hep yasayacak..
* * ! Birgün nefesimde nefesin olmayacak, Artik gül yüzünün gülleri hep solacak..
* * ! Bir çölün ortasinda dudaklari çatlamis, Bir issiz sokakta yolunu kaybetmis, Kadehlerde eriyip yokolmusa benzer bu yüregim.
* * ! Nasil esir olmussa gözlerine, Baska gözlerle avunmasini da ögrenir bu kalp! Merak etme.
* * ! Akitma gözümün kanli yasini, Ugrunda aglayip yanmaya degmez !
* * ! Bir kaç mektupvari saramis resme, Bakipta seni anmaya degmez ! Sana Degmez!

* * > Unuttum dedim aslinda yalandi, Çikmaz aklimdan, Alistim dedim aslinda, Kendimi kandirdigimdan!
* * > Aglayan gözler aslinda, Gülermis bakarken ardimdan, Özledim derken aslinda, Baskasi geçermis aklimdan!
* * > Gidenin ardindan bakma, Düsme pesine! Kimden ne fayda gördün ki, Niye bu çile ?
* * > Senin derdin kendine, Kimden ne fayda gördün söyle ? Senin derdin kendine!
* * > Yolun ayrildigi, Gidenin dönmedigi, Çarenin olmadigi, Yerde bekliyorum seni...
* * > Bakma arkana,karanliklara, Elin derdi yok acin hep sana...
* * > Bu son yol sana, Bu yol düs sana, Bu son söz sana...

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Teşşekkürler

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
yüreğine sağlık süper ötesi nickler

Üst Alt