MSN Messenger Bunalim Üzgün Nickler

jöly

Üye
    Konu Sahibi

* * ! Birgün gözlerimden gözlerin silinecek, Artik ellerime ellerin degmeyecek..
* * ! Karatoprak seni bende koparipta ikimizi ayiracak, Fakat bilki askimiz hep yasayacak..
* * ! Birgün nefesimde nefesin olmayacak, Artik gül yüzünün gülleri hep solacak..
* * ! Bir çölün ortasinda dudaklari çatlamis, Bir issiz sokakta yolunu kaybetmis, Kadehlerde eriyip yokolmusa benzer bu yüregim.
* * ! Nasil esir olmussa gözlerine, Baska gözlerle avunmasini da ögrenir bu kalp! Merak etme.
* * ! Akitma gözümün kanli yasini, Ugrunda aglayip yanmaya degmez !
* * ! Bir kaç mektupvari saramis resme, Bakipta seni anmaya degmez ! Sana Degmez!

* * > Unuttum dedim aslinda yalandi, Çikmaz aklimdan, Alistim dedim aslinda, Kendimi kandirdigimdan!
* * > Aglayan gözler aslinda, Gülermis bakarken ardimdan, Özledim derken aslinda, Baskasi geçermis aklimdan!
* * > Gidenin ardindan bakma, Düsme pesine! Kimden ne fayda gördün ki, Niye bu çile ?
* * > Senin derdin kendine, Kimden ne fayda gördün söyle ? Senin derdin kendine!
* * > Yolun ayrildigi, Gidenin dönmedigi, Çarenin olmadigi, Yerde bekliyorum seni...
* * > Bakma arkana,karanliklara, Elin derdi yok acin hep sana...
* * > Bu son yol sana, Bu yol düs sana, Bu son söz sana...

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Teşşekkürler

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
yüreğine sağlık süper ötesi nickler

MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt