Bumble - Meet New People - iOS


ANIL

ANIL

Admin
    Konu Sahibi
Bumble, iOS cihazlar için yayınlanan arkadaşlık uygulamasıdır. iOS 11.0 ve üzeri gerektirir.Bumble - Meet New People İndir - iOS - MaxiCep
 

Benzer Konular

ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
150
ANIL
ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
243
ANIL
ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
128
ANIL
ANIL
Cevap
0
Görüntüleme
168
ANIL


MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’in yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt