Buluttaki Gözler


Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu SahibiSabah ezanı okunuyor Erzurum'da bir köyde... Ezan okunurken, kamera bulutlara doğru dönüyor ve inanılmaz bir görüntüyü kaydediyor...

Bulutların arasında bir göz beliriyor... Ve o gözler sanki tepeden insanlara bakıyor. Kamera çekim yaparken köy halkı da bulutlar arasındaki bu inanılmaz görüntüye şahit oluyor.

Ama bu görüntülerin henüz fotomontaj olup olmadığı bilinmiyor
 
grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
içim ürperdi...ne biçim bişi o öle
 
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Montaj Yaa..
 
Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Montaj tehlikesi yüzünden de hiçbir şeye inanamaz olduk...
 

Calaissien

Üye
neye inanıcaz ya
 
Fatih[Sag0]HiphoP

Fatih[Sag0]HiphoP

Üye
    Konu Sahibi
az çok montaja benziyor ama tam olarak belli değil
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt