Bulut depolama sitesi önerileriniz

Sponsorlu Bağlantılar

erdiozgor

erdiozgor

Üye
    Konu Sahibi
Bulut depolama sitesi önerileriniz
İos için kullanışlı bulut depolama kullanmak istiyorum. Bi kaç deneyim geliştirdim paylaşmak isterim. Dropbox; iyi fakat kasıyor. Onedrive; çok harika arayüz fakat dosyaları mobil programda göstermiyor. Googlr drive; arayüzü berbat isterse 1 tb versin kullanmam. Box; arayüz mükemmel ve çok seri. Yandex disk; yavaş ve vasat. Ben onedrive ve box arasında kaldım. Ama box seçicem sanırım one drive hatalı şuan. Siz ne diyosunuz? Benim için verilen alanın önemi yok yani en çok vereni saymayın lütfen bana

Oğuzhan

Oğuzhan

Üye
iCloud...

erdiozgor

erdiozgor

Üye
    Konu Sahibi
Hocam güzelde iclouda yüklü fotoları falan pcde görmek ölüm işkence. Ben her an ulaşmak istiyorum resimlerime yani şöyle arkadaşım dedi diyelim 'geçen arabada çekildiğimiz foto vardı onu atsana' şimdi bu foto icloudda olsa nasıl bulucam onu mümkün değil.

ahmetkartal

ahmetkartal

Üye
Copy kesinlikle dene :oke:

Aytaç-01

Aytaç-01

Üye
Dropbox

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
1 - One Drive
2 - Mega

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
One drive iosta kullanılamıyor bir haftadır megada basit site her an kapanıcak gibi

Meganın Yaptığı İndirme Hızı Hiçbirinde Yok Haklısın Basit Gibi Ama Çok Kullanışlı. Kapanmaz Merak Etme Kaç Yıldır Kullanıyorum Yinede Sen Bilirsin

erdiozgor

erdiozgor

Üye
    Konu Sahibi
Meganın Yaptığı İndirme Hızı Hiçbirinde Yok Haklısın Basit Gibi Ama Çok Kullanışlı. Kapanmaz Merak Etme Kaç Yıldır Kullanıyorum Yinede Sen Bilirsin
One drive hatalı olmasa onu kullanıcam da

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Google drive

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
Mega