Bülent Ersoy canlı yayında Türbanla İlahi okudu 12.01.2014 Video

Sponsorlu Bağlantılar

Doğuş Pertez

Doğuş Pertez

Admin
    Konu Sahibi
Bülent Ersoy canlı yayında Türbanla İlahi okudu 12.01.2014 Video
Sizler için hazırladığımız bu konuda Bülent Ersoy türban, Bülent Ersoy ilahi, Bülent Ersoy ilahi videosu, Bülent Ersoy ilahi dinle, Bülent Ersoy dan ilahi dinle 12.01.2014 gibi başlıklar hakkında bilgiler sunduk.

Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Etkilenmedim desem yalan olur.

Emrgncy

Emrgncy

Üye
Ben de tam aksine etkilendim desem yalan olur Üstad'ım :D

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Ben de tam aksine etkilendim desem yalan olur Üstad'ım :D
Refikim, demek istediğini çok iyi anlıyorum sevgili dostum. Ama iyi yada kötü, neticede oda bir kul değil mi? "Hocalarımız buyuruyorlar ki! Bir insan bir mümine çatık kaşla baksa kul hakkı olur. Gıybet etse kalbini kırsa falan demiyorum, çatık kaşla baksa!" O yüzden Müslüman olarak birbirimizi sevmeliyiz, Allah (cc), malı, rütbeyi isteyene verir şüphesiz, fakat iman öyle mi! İşte bizler sırf imanımızın şükrünü eda edebilmemiz için birbirimizi sevmek mecburiyetindeyiz. :tebessüm:

• Beğen
Tepkiler: ahmetkartal ve Emrgncy
Emrgncy

Emrgncy

Üye
Refikim, demek istediğini çok iyi anlıyorum sevgili dostum. Ama iyi yada kötü, neticede oda bir kul değil mi? "Hocalarımız buyuruyorlar ki! Bir insan bir mümine çatık kaşla baksa kul hakkı olur. Gıybet etse kalbini kırsa falan demiyorum, çatık kaşla baksa!" O yüzden Müslüman olarak birbirimizi sevmeliyiz, Allah (cc), malı, rütbeyi isteyene verir şüphesiz, fakat iman öyle mi! İşte bizler sırf imanımızın şükrünü eda edebilmemiz için birbirimizi sevmek mecburiyetindeyiz. :tebessüm:
Anlıyorum ama ben çatık kaşla bakmıyorum, aksine bu yaptığı hareketi kınıyorum.. Bir insan ramazanda müslüman, şevval demokrat, muharremde sosyalist oluyorsa o insandan korkacaksın.. Mübarek gecede türban takıp, ertesi günü oranı buranı açıyorsan değil Allah'ı kulllarını bile kandıramazsın... Dikkat edersen videonun sağ üst köşesinde yazıdan da anlaşılacağı üzere bu bir Bülent Ersoy show.. Bir show un neresi inandırıcı olabilirki, olsa olsa reyting bir kaç puan nasıl yükseltilir kaygısı...

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
:evet: Zaten dinimizi bu hale getirenlerde bahsettiğin güruh değil mi? :)

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy
Emrgncy

Emrgncy

Üye
Aynen öyle...

Birde şu noktası var ki daha vahim olanı, Bülent ablamız! kendisini abla olarak tanımlıyor ve başına örtü takıyorsa orada ilahi okuyamaz, çünkü bayan sesi dinimizce haram :D

ve işin daha garaip durumu ise kendisi başını örtmüş ama sanırım vokallere uygun örtü bulunamamış.. veya onların başlarındaki peruk ta ben mi fark edemedim :kıskıs:

• Beğen
Tepkiler: OttomaN TigeR
technoshark

technoshark

Üye
Aynen çok etkilendim ki sormayın :)

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Neyse fazla irdeleme refikim ;)

• Beğen
Tepkiler: Emrgncy