Bugun orda da Cumartesi mi ?

Sponsorlu Bağlantılar

elmyra

Üye
    Konu Sahibi
Bugun orda da Cumartesi mi ?
Bugün Burada Cumartesi. . .

Gittiğin yer bakışların kadar uzak olmasa. .
Gelirdim. .
Dön, dön diyebilmek için. . .

Zalim yolların uzak sevdası.. Sevdana yanıyorum kaç zamandır.. Sen bilmediğim, görmediğim alemlerdeyken ıssızlığıma ağlıyorum. . "Ne olur dön. ." diyemeyişimde kırılıyor kelimelerim. Sana gelemeyişimde bağlanıyor dizlerim. .

Düşlerimden başka hiç bir yerde yoksun artık. Olsan görürdüm, bulsam sarılırdım sıkı sıkı.. Ondan uyanmak istemeyişim kabuslarıma. .

Ayrılık bu işte, sende sanki farklı mı zaman? . .
Bildiğin sonbahar bu aynı rüzgar, aynı hazan. . .

Ben buralarda düşman olmuşken zamana, günleri ay; ayları yıl sayıyorken adeta, senin dünyanda akıp gidiyor mu saatler? . .

Hep bildiğin, hep bıraktığın gibi buralar. Mevsim hep kış, hep sonbahar. Bulutlar sevinçleri değil, gözyaşlarını yağdırıyorlar üzerime. Rüzgarlar mutluluğun değil, hüzünlerin elleriyle dokunup geçiyorlar ruhumdan. . .

Şimdi yaralı olsa da, o düşe anlam katan. .
Bizdik, bizdik ikimizdik. . .

Bizi sevda yerimizden vurdu hayat. Düşler karanlık, düşler yaralı.. Bütün hikayeler yokluğa, hiçliğe bırakmış sonunu. Artık sana dair cümlelerimin içinde hep acı var hep gözyaşı. . .

Bugün burada Cumartesi. .
Ben senin saçlarını. . Suçlar bakışlarını. .
Geveze susmalarını bile özledim. . .

Nasıl anlatsam bilmiyorum sana olan hasretimi. Seni sevdiğim gibi hasretini de seviyorum belki. Bu yüzden içimde bunca varsın hala.. O kadar çoğaltmışım ki içimde seni, kimselerin gücü yetmiyor çekip almaya. . .

Yüzümü ellerinin arasına alıp susuşların geliyor bazen aklıma.. Ben seninle susmaları da seviyormuşum oysa, hiç haberim olmamış. . .

Bugün orada da Cumartesi mi? . .
Sende beni benim gibi özledin mi? . .
Aynalardan kaçarken özlenmeyi beklemek. .
Ne kadar acı, ne kadar komik ve ne kadar bana ait. .
Değil mi? . .

Senin olduğun yerlerde karanlıklar kavuşuyor mu aydınlığa? Ben karanlığımda ufacık bir umut ışığı bile göremiyorum. Bir görsem koşacağım o ışığa. Bir yakalayabilsem onu güneş yapacağım dünyama. Kendimden de kaçıyorum artık.. Yüreğimdeki sesleri işitmek istemiyorum. . .

Bunca özlediğimi biliyor musun seni? . . Keşke bilsen. . .

Sev beni tut bırakma, tutunamadım hayata. .
Yalnızlık tak etti oğlum çok uzakta. . .

Acıyı çıkar yüzümden gül. .
Gülmene al beni. . .
Korkuyorum sev beni. . .

Tutamadığım bir yaşam benimkisi. Ne ezelim var, ne de ebedim.. Ürkek adımlarımla yolumu bulmaya çalışırken bütün yolların sonu sensizliğe çıkıyor. .Korkularım bırakmıyor bir türlü yakamı. . .

Korkuyorum seversen geçer mi? . .

Bu şehir çılgın. .
Bu şehir artık bir deli. .
Bu şehir çıkmış çileden. .
Ben seni görmeyeli. . .
Çileden çıkmış her şey, ben seni görmeyeli. . .

Senin şehrinde denizler yok.. Oysa mavinin kokusu en çok sana yakışıyor. Sen gittin ama, buram buram deniz kokan tenini, soluduğum nefese bıraktın gittiğinde. .

Bense bir gün, ne zaman olacağını şimdi bilmediğim bir gün.. Bütün umutsuzluklarımı, hüzünlerimi, anlamsızlıklarımı, hiçliklerimi bu şehirde bırakıp, sadece senin sevdanı giyinip üzerime senin şehrine doğru yol alacağım. . .

İşte o gün, bambaşka bir güne uyanacak sevdam. . .

Her şey bitecek. . Acılarım. . Sancılarım. .Korkularım. .Gözyaşlarım. . .
alinti

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
eline sağlık çok güzel olmuş

dreamboys69

dreamboys69

Üye
Bugün Burada Cumartesi. . . :)

Üst Alt