Bugün gelen ilginç spam mail

Sponsorlu Bağlantılar

anemik

anemik

Üye
    Konu Sahibi
Bugün gelen ilginç spam mail

Bu mail geldi Spam klasöründeydi bende açtım.baktım ne var bunda diye.ismen atılmış bi mail çünkü.
-Eğer virüslü ise maili açınca direk virüs girermi bilgisayara ?
mesaja mailini yazmış,mavi şekilde gözüküyor link gibi tıklanmalık. Tıklamadım ona . Sizce ne olabilir bu mail ?
facete aratıyorum yok böyle bir kişi bulamadım.
yeni mesaj linki açıp kendim yazdım mailini öyle cevapladım kimsin nesin sen diye sordum.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
spam da durduğuna göre zararlı, yazanları da ciddiye almamak gerekir

• Beğen
Tepkiler: anemik
BRKTNL

BRKTNL

Üye
Öyle bir kişi yok zaten kardeş :ehe
Sakın açma birşey olmaz bağlantıyı açmayınca. Gmail zaten spam klasörüne alıyor otomatik, senin yapman gereken tamamıyla sil demen.

• Beğen
Tepkiler: anemik
anemik

anemik

Üye
    Konu Sahibi
:) yok korktuğum şey maili açıncada virüs bulaşması. nette bazı yerlerde böyle yazanlar var. mail'i açınca virüs girdi vs. diye.

Hiç linkleri tıklamam hatta spama bakmadan silerdim göz bile atmazdım. ama bunu merak ettim hello filan yazınca :)

iyi mail açmak zararlı değil anladım :D linklere tıklamam :alkis sağolun

cortex47

cortex47

Üye
Hiç dokunma, gerek yok böyle şeylere :)

Jagu@r

Jagu@r

Üye
Değişik şeyler ima ediyor mesajında :D bence de sil gitsin spam sa bir uçukluk vardır mutlaka

omes

Üye
Arkadaşlar geçen gün bana da bir firma tarafından (mevcut olan bir firma)siparişlerimizi inceleyip fiyat isteyen zip li bir dosya geldi.Dosyayı açamayınca bilgisayarcı bir arkadaşım inceledi ve jar uzantılı olduğunu ve virüs kaynadığını söyledi hemen sildim.Akabe mutfak firmasını aradığımda biz de ne olduğunu anlayamadık temizlemeye uğraşıyoruz bizle ilgisi yok dediler.Firmanın adı ile virüslü mail gönderilmiş.İyiki fark ettik.Sizde dikkatli olun jar uzantılı dosyalar tehlikeliymiş.

ayhanx2000

Üye
Sil gitsin bu tarz mailler e dokunmadan delete.

kartal835

kartal835

Üye
Facebook emailine mes aj.yollandığında buraya gelecekmiş

Üst Alt