bu yazılımı türkçe yapabilecek olan varmı?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

eshot96

Üye
    Konu Sahibi
bu yazılımı türkçe yapabilecek olan varmı?
bu yazılımı çok ugraştım ama türkçe yapamadım bu yazılımı türçe yapabilecek olan varmı?

@@DiAbLo@@

@@DiAbLo@@

Üye
Noss_bar arkadaşa msj at yardımcı olur

• Beğen
Tepkiler: eshot96
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Forumda Yazılıma Türkçe Dil Ekleme Konuları Vardı Onları Ara.

• Beğen
noss_bar

noss_bar

Emekli Yönetici
Öncelikle türkçelik bir işte ilk beni düşünüp önerdiğiniz için teşşekür ederim. Linke baktım Linkteki bir cfw dir bir uygulama değil buna türkçe dil eklenebilir ama cfw ustalarının işi orjinal refleshten r14 ve türkçe rsc leri widget dtd leri vs vs ayıklayıp ve birkaç ayarlamadan sonra bu cfw de türkçe yapılabilir zor değil ama karışık zaman alan bir iş tabi bilene basit. Eger görsellerdeki widgetlere falan beğendiysen bunun için bu kadar uğraşmaya gerek yok maximod uygulaması ile değiştirebilirsin maximod şart değil tabi kolaylık olsun diye öneriyorum başka seçenek olarak johlog modla da yapabilirsin miflerle basit bir şekilde orjinal fw yi bu görünüme sokabilirsin. Artı maximod efektte değiştirebiliyor tabiki gene maximodta şart değil elle de yapabilirsin modlar mevcut. paylaşılan modlarla sınırlıda olsa da maximod mod ta yapabiliyor. Ki bu kendi görüşüm cfw özelliklerinde öyle çok cafcaflı özellikte yok bu özelliklerden daha fazlası forumumuzda dolu. Yani kısacası türkçe dil eklemek için o kadar çok uğraşmayı gereksiz gördüm buna türkçe dil ekleyecek bir cfw ustası bulursan yaptırabilirsin ben hiç cfw yapmadım yapmamda ben cfw karşıyım. orjinal yazılım üzerinde nereye kadar gidebiliyorsam giderim ki bu zamana kadar cfw ye hiç ihtiyaç duymadım ama çok güzel cfw lerde var haklarını yememek lazım orjinale bin basar ustalar var kurtuluş40 belco2 febris recep özmen vs vs her sistemin bir usta var bunlara danış.

• Beğen

eshot96

Üye
    Konu Sahibi
konumu cevapladıgın için teşekkürler... :tşk: :oke:

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt