Bu uygulamaların adı ne

Sponsorlu Bağlantılar

ybakakoglu

Üye
    Konu Sahibi
Bu uygulamaların adı ne
Merhaba. Fotoğrafını attığım bu iki uygulamanın adını bilen var mı. Bildirim şeklinde işareti var. Telefon samsung j7. Sol üst köşede

G3311 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Eğer ekrani cekmek yerine ekran yakalayıciyi kullanarak fotoyu atarsan ne olduğunu anlarız. Yada foto çekiyorsun daha kaliteli çekmeni tavsiye ederim :)

S9+ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ybakakoglu

Üye
    Konu Sahibi
Sol üstteki baykuş benzeri olan simge ve küp şeklindeki içinde L harfi benzeri olan simge

ybakakoglu

Üye
    Konu Sahibi
Eğer ekrani cekmek yerine ekran yakalayıciyi kullanarak fotoyu atarsan ne olduğunu anlarız. Yada foto çekiyorsun daha kaliteli çekmeni tavsiye ederim :)

Bunlar

TheNightMare.

TheNightMare.

Moderator
Biraz daha kaliteli Ekran Resmi almanızı oneirim. Hiç bir şey anlaşılmıyor. Her 2 resimde'de.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
Daha net görüntü olursa eminim yardımcı olunacaktır.

ybakakoglu

Üye
    Konu Sahibi
Yaklaştığında belli oluyor. Birii baykuş benzeri diğeri küp şeklinde sanki içinde L harfi var

ybakakoglu

Üye
    Konu Sahibi
Yok mu bilen beyler bayanlar

By_Casparov

By_Casparov

Üye
Sen bize yardımcı olmuyorsun. Dolayısıyla bizde sana olamayız. Iyi aksamlar

ybakakoglu

Üye
    Konu Sahibi
Senin bana özelden attığın konuyu zaten ben bilsem sormicam. Şunu diyorum, bana gelen ekran görüntüsünde sol üstteki iki bildirimin hangi uygulamaya ait olduğunu bulmaya çalışıyorum. Gönderen kişiye bu uygulamalar ve bunlar neyin simgesi diyemiyor veya telefonundaki uygulamalara bakamıyorum

Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Sorduğun soruyu ancak bu uygulamaları daha önceden kullananlar yanıtlayabilir. Sadece bildirim panelindeki simgelerden bulunması zor. Ayriyetten kullandığın uygulamaları bir daha kontrol et istersen.

Silinen Üye 2553318

Kapalı Hesap
bir de ben iphone kullanıcısıyım. android kullanıcısı olsam büyük ihtimal bilirdim.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Resim net gözükse üşenmeden arayıp bulabilirdim ama resim net değil resme zum yapılıp kırpılmış.

• Beğen
Tepkiler: Eren Değerli
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Resim net gözükse üşenmeden arayıp bulabilirdim ama resim net değil resme zum yapılıp kırpılmış.
Net görsende nasıl arayacaksın :) Ben araştırmaya çalıştım fakat anlamlı birşey bulamadım.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
  • Beğen
Tepkiler: Eren Değerli
Baydırman

Baydırman

Moderator
L olan lifebox olabilir mi emin değilim ama :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Silinen Üye 2553318

Üst Alt