Bu Tema Hiç Bir Yerde Yok Tiklayin ön Izlemelidir

Sponsorlu Bağlantılar

Mel

Üye
    Konu Sahibi
Bu Tema Hiç Bir Yerde Yok Tiklayin ön Izlemelidir

sevdiniz mi

DeRMaNTeS

DeRMaNTeS

Üye
ne özelliği var şimdi bu temanın çözemedim yinede saol paylaştığın için

Sonerx

Üye
buna benzer baska temalar warmı elinde?

Lazkopat61

Üye
hic bir yerde yok dedigin sey buysa----senin en iyi temani hic görmek bile istemiyorum :-x

maganda_61.5

Üye
<span style="color:#009900">Üyeler hakkında hakaret içerikli konuşmalar yapmak yasaktır</span>

Salihyet

Salihyet

Üye
Tehdit site kurallarına aykırıdır üyeler arası sorunlarınızı p.m.&#39;den halledin.

Lazkopat61

Üye
<span style="color:#009900">Arkadaşım Senin de on başı olman pek önemli değil nede olsa rütbe işliyor dimi...
Üyeler hakkında böyle kırıcı konuşmaktan uyarı cezası alacaksın</span>

darkred

darkred

Üye
lazkopat61 kardeşim forumda büyük harf kullanmak yasaktır.ayrıca üyeler arasındaki böyle anlaşmazlıkları PM den çözmeniz sizin için tavsiye edilir.

EaSy_As_LiFe

EaSy_As_LiFe

Üye
Eweeet demek rütbe olayı başladı ehuehuehue....Arkadaşlar alt tarafı bir tema yaa bunun için birbirini kırmayın...

Lazkopat61

Üye
Ayrica bizde bi sey sevildimi yüceltilir, sevilmedi mi nedeni acik acik söylenir.. Erkek gibi acik sözlü olacaksin.. Bazi sahislarin ögrenecegi cok seyler var cook.

Benim icin konu kapanmisdir zaten.

EaSy_As_LiFe

EaSy_As_LiFe

Üye
burası cepler vadisi burda temalar KAN&#39;la programlanır...dın dın dın dın dındı nıı

Lazkopat61

Üye
<div class='quotetop'>(EaSy_As_LiFe &#064; Dec 15 2005, 02&#58;17 AM) [post=227809]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
burası cepler vadisi burda temalar KAN&#39;la programlanır...dın dın dın dın dındı nıı
[/b][/quote]

Salihyet

Salihyet

Üye
<div class='quotetop'>(EaSy_As_LiFe &#064; Dec 15 2005, 01&#58;17 AM) [post=227809]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
[/b][/quote]

hehehehe

Haberci

Haberci

Üye
Arkadaşlar sizleri sükunete davet ediyorum.
Lütfen birbirinizi kırıcı sözlerden kaçınalım.Sizler ve bizler birbirimize örnek olmak durumundayız.
Elimizden çıkan sözler bir başka arkadaşımızı kırıyor, üzüyor, üzecekse lütfen yazdıklarınıza biraz daha özen gösteriniz. Kimsenin cezalı durumuna düşmesini ve sitede geçimsiz imajını almasını istemeyiz.
Teşekkürler...

Mel

Üye
    Konu Sahibi
yoktum uzun zamandır yeni okudum gerçekten üzgünüm ... başka da lafım yok

ukalaboy

ukalaboy

Üye
BENCE MUKEMEL BİR TEMA

B@TuH@N

B@TuH@N

Üye
şayet sen yapmışsan emek sarfettiğin için ellerine sağlık ancak hazır bir temaysa ve sadece link veriyorsan fazla bir özelliği yok bu temanın ama yinede paylaşım için saol enteresan bir tema. zevkler ve renkler tartışılmazmış

overclockcu

Üye
Valla Kumar sevenler için ideal bir tema.Ama caiz değil bence diyanete sormak lazım hehe.

melankolik23

Üye
<div class='quotetop'>(ukalaboy &#064; Dec 21 2005, 04&#58;12 AM) [post=232378]Quoted post[/post]</div><div class='quotemain'>
BENCE MUKEMEL BİR TEMA
[/b][/quote]
daha neler.......

barabelli

barabelli

Üye
kardes dogru konus yakında banlanacaksın az kaldı

Üst Alt