bu telefon ne olduğunu bilen ....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cceennkk

Üye
    Konu Sahibi
bu telefon ne olduğunu bilen ....

arkadaşlar bu telefon hakkında bilgisi olan arkadaşlar lütfen paylaşırmısınız sistemi ne yüklenirmi javası varmı aldığım yerde bir çok özellik yazılmış ama bazıları yok şimdi elimde kaldı rica ediyorum arkadaşlar bunun hakında bilgisi olan varsa paylaşırsa sevinrim...
Teşekkürler....

buketcik

buketcik

Üye
arkadaşım çin malı almayın diye forumda bas bas bağırıyorlar.

cceennkk

Üye
    Konu Sahibi
ben telefon hakkında bilgi istiyorum verdiğin cevap ne alaka

dortu01

Üye
Kardeş bu Nokia E71 orjinali,
Çin malı olanı ise COMPEQ E71

3D Sensör
Sadece telefonu hareket ettirerek oynatabileceğiniz oyunların yanı sıra arama geldiğinde ters çevirince otomatik sessize alma gibi radyo veya müzik dinlerken sallayınca şarkı değiştirme gibi kullanımı kolaylaştıran hareketli sensörler
wifi+msn+java

Çift Hatlı+TV'li
(2 Hat Aynı Anda Aktif)
Ekran Kontrastı Mükemmel Derecede

Harika bir cihaz
Ürün kayıtlı ve sıfırdır.
Çok ince çok estetik bu telefona bayılacaksınız...
-Wi-Fi Kablosuz İnternet
-Opera Mini Web Browser
-Otomatik Flaş Işığı Sayesinde Resim Ve Video Kalitenizi Arttırır
-Gprs &Wap & Mms Transferi Bütün Resimlerinizi Ve Videolarınızı Mms İle Gönderebilirsiniz
-Bilgisayarda Web Cam Olarak Kullanabilme
-Çift Sim Kart,Çift Standby ( Aynı Anda Aktif )
-Analog Tv ( Secam,Pal,Ntsc )
-Hareketli Sensörler (Tv Ekran Yan ÇevirinceOtomatik Yan Döner Vs.)
-Arka Plan Ses Efekti (Motosiklet,Disco,Restaurant Trafik Vs,)
-İstemediğiniz Numarayı Engelleme Kara Liste
-Tuş Kilidi ( 3 Farklı )
-64 Farklı Kendi Müzik Tonu
-Fm Radio Sesi Kulaklık Olmadanda Dışarıya Verilebiliyor
-Tv Ve Radio `Dan Saat Belirtmeli SınırsızKayıt
-Java Destekler ( Hem Msn,Hemde Oyun Rahatlıkla Yükleyebilirsiniz )
-Çift Bluetooth
-E-Book ( Telefon Defteri )
-100 groups Of Contacts
-Mp4,Mp3 Hepsini Yükleyebilir,İzleyebilir Ve Dinleyebilirsiniz
-Tek Sürükleme İle Tuş Kilidine Açıp Kapama
-Quadband Gsm Phone: 850/900/1800/1900mhz

Bilgisayar artık cepte
Facebook cihazında kurulu bir tıkla Facebook a girebileceksiniz.
MSN: Yine bir tıkla MSN ye girebilecek istediğiniz zaman chatleşebileceksiniz.
OPERA: Cihazda kurulu opera 4.2 versinonun dışında yine cihaza yükleyerek göndereceğimiz Opera 5.2 Son versiyon ile internette daha hızlı sörf yapabileceksiniz.
SKYPE: Cihazda kurulu olarak gelecek olan bu program ile daha hızlı chatleşebileceksiniz.
NAVİGASYON: (bir çok arkadas ürünleri navigasyonlu olarak satiyor ama nasıl kulanıldığı hakkında bilgileri yok sanırım) Size GOOGLE MAPS haritasi yüklenerek gönderilmiştir. Program Tamamen Türkçe olup kullanımı çok kolaydır. Bununla yol tarifi alabilir, gideceğiniz yer hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.İstediğiniz cadde sokak vs… detaylı şekilde gelmektedir.
(TÜRKÇE-İNGİLİZCE) – (İNGİLİZCE TÜRKÇE SÖZLÜK ) internete bağlı olmadan çok rahat bir biçimde bir TIKLA kelime çevirisi yapabileceksiniz aklınıza geldikçe tıklayın kelime dağarcınız gelişsin. Çocuklar için çok faydası olabilecek bir özellik E71 MODELİ ile geliyor
JAVA: Java sayesinde cihazınızda hertürlü programı aktif hale getirebilir, java destekleyen oyunlarla hoşca vakit geçirebilirsiniz.
SNAPTU: Snaptu ile dünyada hangi şehir olursa olsun anında 3 günlük hava durumunu öğrenebilirsiniz.
Snaptu ile tüm dünyanadan Son dakika haberleri öğrenebilirsiniz.
Snaptu ile resimlerin üzerinde oynama yapabilir, hertürlü resim yapabilirsiniz.
Snaptu ile vizyona yeni çıkmış filmler hakkında yeni bilgiler edinebilirsiniz.
Snaptu ile şampiyonlar ligi, uefa ligi, Tüm Avrupa liglerinden anında sonuç alabilirsiniz.
Formula 1 sonuçları Snaptu ile anında öğrenebilirsiniz.
Snaptu ile NBI liginden takımlar hakkında bilgi edinebilir anında sonuçlara ulaşabilirsiniz.
Telefonun kendi hafızası 87.7 mb dır.
Telefon Rehberi: Arayan kişinin resmini ekleyebilir, özel zil sesi atayabilirsiniz.
Telefonun kendi rehberi 1000 kişi kapasitelidir.
Oyunlar: Cihazın üzerinde oyun yüklüdür. Ancak bu sayıyı dilerseniz artırabilirsiniz.

KARA LİSTE: Aramasını istemediğiniz kişilerin numarasını girerek size ulaşmalarını engelleyebilirsiniz.

ARKA PLAN SESİ: Konuşma esnasında dilerseniz arka fona farklı modlar verebilirsiniz Arayan kişi sizi barda, lokantada, kaldırımda, istasyonda, motosiklette, yada sizin ayrıca yükleyeceğiniz farklı bir fon ile dilediğiniz yerde zannedebilir.
MMS: MMS gönderebilir, ve alabilirsiniz.
GPRS: GPRS üzerinden nette dolaşabilirsiniz.
TELEVİZYON: Karasal yayın yapan Tv leri seyredebilir aynı zamanda kayıtta yapabilirsiniz
RADYO: Radyo dinleyebilirsiniz. Kulaklık takmadan dışarı sesverme özelliği sayesinde çok rahat kullanabilirsiniz. Aynı zamanda radyodan kayıtta yapabilirsiniz.
SES KAYDEDİCİ: Dilerseniz cihazı ses kayıt cihazı olarak kullanabilir yada konuşma esnasında telefona kaydedebilirsiniz.
MP3-MP4: Müzik dinleyebilir, videoları seyredebilirsiniz.
GİZLİ KAYIT: Telefonunuza gelen ve tüm kayıtları gizlice hafıza kartına yada telefonun hafızasına kayıt yapar. Kayıt esnasında kesinlikle, herhangi bir ses, uyarı, donma, vb... işaret vermemektedir. Dilerseniz kayıt ı kendiniz devredışı bırakabilirsiniz. Yaptığınız kayıtları dilerseniz bilgisayara aktarabilir, dilerseniz silebilirsiniz.
SENSÖR: Telefonu sallayarak mp3 leri değiştirebilirsiniz
Telefonu sallayarak resimleri değiştirebilirsiniz.
Telefonu sallayarak TV KANALI değiştirebilirsiniz.
Telefonu sallayarak RADYO KANALI nı değiştirebilirsiniz.
Telefonu sallayarak DUVAR KAĞIDI değiştirebilirsiniz.
SAR DEĞERİ: 0,85 –kg dır..

cceennkk

Üye
    Konu Sahibi
dortu01 arkadaşım bendeki telefon çift hatlı bu sebepten orjinal olduğunu sanmıyorum bendeki telefonun hafızası 25 k gözüküyor diğer telefonunki ise 128k telefona yeniden yazılım attırmayı düşünüyorum ama işletim sisteminin ne olduğunu bilmiyorum....durum şu..
ben bu tellerden 2 adet aldım çocuklara karne hediyesi olarak ancak 2 tane almam gerektiğinden ve markalı tellerin fiyatlarından dolayı şuan için sadece bunları alacak gücüm vardı bende isterdim markalı kaliteli bir tel almayı çocuklarıma ama durum bunu gerektirdi almak zorunda kaldım ....
telefona format atmak istedim ancak bir çok çin telinin kodunu denedim ama hiçbiri uymadı format kodunu bulamadım yani versiyonuna bakayım ordan bulurum dedim ama *#0000# kodunu girince lisansı değişiyor *#06# koduyla İMEİ kodu gözüküyor amcak diğer kodlar bir işlem yapmıyor telefona jar -jad - sis uzantılı dosya attım ama hiç birini kabul etmiyor yükleme yapmıyor işletim sistemi ne anlamadım gitti... durum bu yani..
bu konuda bilgilerini paylaşan arkadaşlara teşekkür ederim
bilgisi olan arkadaşlara yardım etmelerini rica ediyorum....

cceennkk

Üye
    Konu Sahibi
güncel...

gönülver

Üye
-Arka Plan Ses Efekti (Motosiklet,Disco,Restaurant Trafik Vs,) Başka ses eklemek için hangi format lazım acaba bir çok ses formatı attım desteklemedi

ksaltik

Üye
Çocuklarına aldın demek....çocuklarından kurtulmaya çalışıyosan köprüden aşağıya atıvereydin çcoukları yani....

Trdent'inde var böyle modeli ..... Bu telefonların işletim sistemi standard işletim sistemdiir...Bununla jar mar dosya yüklemeye dahi çalışmayın java bellekleri düşük bunların bişey yapazmsınız.....

mhsmakkurt

Üye
.avi uzantılı dır...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt