Bu Sorunumu Çözene isteği Birsey Varsa Yaparim!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
    Konu Sahibi
Bu Sorunumu Çözene isteği Birsey Varsa Yaparim!
beyler telefonum nokia E5 bugün Bekleme sayfasini açtiğimda böyle birsey geliyor resimsiz telefonu kapatip açiyorum geçmiyor napmam gerekiyo? :ağlarım:

bunun Hangi Sey oldugunu killme proğramiyla buldum bunu kapatinca beklemeden gidiyor ama telefonu kapatip açinca yine geliyor bunun hangi proğrama bağli olduğunu bilen varmi nedir bu?

Ve Buda özellikleri

vede Silinmeyen dosyalar

:(

• Beğen
Tepkiler: MasteLaa

Mazlum Somer

Mazlum Somer

Üye
Sanirim Bu Bir Uyqulama ..

Telefona Birsey Yuklemissin ..

Uyqulamalarin Yuklu Olduqu Klasorde Bu Uyqulamayi Kaldir ... Sorunun Cozulecektir ..

Hic Olmadi .. Format At .. Kesin Cozum .. :oke:

Son Olarak Konu Yeri Yanlis ..

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
    Konu Sahibi
uygulama yüklü oldugu yerde
baska bilen yokmu acaba :(

talex

talex

Üye
:hmmm

__xXx__

__xXx__

Üye
kardeş virüs o telefona format atmak istemiyorsan bilgisayara usb ile bağla ve virüs taramasına tabi tut ama kesin çözüm olmayabilir bence format at yüklediğin bir uygulama ile bulaşmıştır

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
anti virüs uygulaması yüklemişsin sanırım kaspery yada dr wep olmalı

Tuba

Tuba

Üye
Bencede virüs programı yüklemişsin ve kapatmadan kaldırmışsın ve bazı bileşenleri silememiş çalışır görünüyor format atman lazım
Virüs programı değilse bile bir uygulama ile başka bir uygulamda daha yüklenmiş tele sen birini kaldırmışsın telden ama diğer bileşen gitmemiş bence durum bu :hmmm

T i B i A M E

T i B i A M E

Üye
    Konu Sahibi
Yapmadiğim birsey kalmadi sinirden tüm yüklü dosyalari kaldirdim nokianinkileri bile telefon kafayi yedi format attim ama sunu anladim maxicepte sistem olarak telefondan anlayanlar çok az

MrCommanDTr

MrCommanDTr

Emekli Yönetici
Telefona flash at çözülsün bu kadar basit. Konuyu yanlış yere açmışsın o yüzden yardım eden de az.

>Pessimistic.

>Pessimistic.

Üye
biliyorum ama birsey onerince cikarci gibi olurum ara bul kardes

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Uzantıların adını değiştirip silmeyi dene örneğin welcome2.exe dosyasını welcome2 yap eğer değiştirirse ismi hata vermezse silersin.

MasteLaa

MasteLaa

Üye
Dead Flash ile çözülmez miydi :hmmm

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt