bu soruna çare varmı

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dalgıc09

Üye
    Konu Sahibi
bu soruna çare varmı
slm arkadaşlar ben n73 kullanıyorum arkadaşında aynı problemi var bunu sizle paylaşıp sorunuma çare arıyorum bizim sorunumuz şu:açıklamalı olarak anlaqtmak istiyorum::telefon cevapsız aramada çalmıyor yani başka telefondan arama yapıyoruz yani kulağımızda telefonu bi kere çalmasını bekleyip kapatıyoruz tlf.çalmadan cevapsız aramaya düşüyor ekrandada cevapsız görünmüyor ancak menüye girdiğimde üst bölümdeki işaretten belli oluyor telefon normal şekilde çalması için arabdığında karşı taraftan 3 kere sinyal geldikten sonra çalmaya başlıyor bilgisayardan 2 kez yazılım attım ama aynı sorun devam ediyor yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler

schumici

schumici

Üye
birader yazılım atmadan önce bi format atmayı deneyin telefona o zaman sorununuzun hallolacağı fikrindeyim:oke:

neco53

Üye
ya zaten cok problemlı n73 ler

safakk

safakk

Üye
slm arkadaşlar ben n73 kullanıyorum arkadaşında aynı problemi var bunu sizle paylaşıp sorunuma çare arıyorum bizim sorunumuz şu:açıklamalı olarak anlaqtmak istiyorum::telefon cevapsız aramada çalmıyor yani başka telefondan arama yapıyoruz yani kulağımızda telefonu bi kere çalmasını bekleyip kapatıyoruz tlf.çalmadan cevapsız aramaya düşüyor ekrandada cevapsız görünmüyor ancak menüye girdiğimde üst bölümdeki işaretten belli oluyor telefon normal şekilde çalması için arabdığında karşı taraftan 3 kere sinyal geldikten sonra çalmaya başlıyor bilgisayardan 2 kez yazılım attım ama aynı sorun devam ediyor yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler
sorunun çözümü format olabilir soft format atmayı öneriyorum eğer olmaz ise hard format atın ancak hala düzelmezse düşüncem telefonun donanımsal bir sorunu olabileceği yönünde o nedenle de servisi denemenizi de öneririm son durumda :oke:
son sürümde tüm promlemler gitti ayrıca kullanmadan yorum yaptığınız çık belli oluyor lütfen emin olmadığınız konular hakkında yorum yapmayın ;)

schumici

schumici

Üye
pardon ama n73 ün ne problemini gördün? kullanıyo musun ya da yakında bi yerde var mı gördüğün birinin kullandığı? n73 piyasadaki en iyi telefonlardan biridir bu böyle biline:pro:

dalgıc09

Üye
    Konu Sahibi
servise gönderirsem eminim telefon 3 ayda gelmez daha önce buradan yardım aldım ve çok işime yaradı onun için tekrar buraya yazdım tabiki yapacak bişey olmazsa yinede servise göndericez paylaşım için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar

schumici

schumici

Üye
servise gönderirsem eminim telefon 3 ayda gelmez daha önce buradan yardım aldım ve çok işime yaradı onun için tekrar buraya yazdım tabiki yapacak bişey olmazsa yinede servise göndericez paylaşım için hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim arkadaşlar
rica ederiz dostum inşallah bi yararımız dokunmuştur:oke:

dalgıc09

Üye
    Konu Sahibi
kardeşim bilgisayardan sanırım format attım ben yazılım nasıl atabilirim bilgin varmı acaba

safakk

safakk

Üye
aslında önyargılı davranmayalım her sorunda 3 ayda geri gelmiyor mesela joistiği bozulmuştu telefonumun 3 günde geri verdiler yani servise verdiğin yere göre de değişiyor doğrusu:oke:

***BlackrosE***

***BlackrosE***

Üye
Bi format atmayı dene istersen *#7370# yi tıkla ama rehberin telefon hafızasındaki mesajların silinir bilgin olsun... yine düzelmese hard format at

dalgıc09

Üye
    Konu Sahibi
kardeş onu yaptım öyle ama bi kaç gün düzeldi ama yine aynı sorunla karşılaştım hard format nedemek bu arada açıklarsan sevinirim

safakk

safakk

Üye
kardeş onu yaptım öyle ama bi kaç gün düzeldi ama yine aynı sorunla karşılaştım hard format nedemek bu arada açıklarsan sevinirim
hard format soft formata göre daha köklü bir format çeşididir bunun nasıl yapıldığı forumda anlatılmaktadır :oke:

dalgıc09

Üye
    Konu Sahibi
bunu indirebilmem için pc me sende varmı programı

schumici

schumici

Üye
dostum bunun için bi programa ihtiyacın yok. telefonun kapalıyken aynı anda *, 3, yes tuşlarına basılı tut elini sakın çekme. ardındanda açma/kapama tuşuna basılı tut. format olayı telefonda görünene kadar sakın elini bu dört tuştan çekme. format başladıktan sonra bırak tamamlanmasını bekle. tamamlandıktan sonra telefonun formatlanmış olacaktır:oke:

dalgıc09

Üye
    Konu Sahibi
kardeş söylediğini yaptım telefon kapalıyken telefon açıldı dilleri sordu tr yi ayarladım başka işlem yapmadım oldumu sence format olayı

schumici

schumici

Üye
evet dostum. eğer telefonun şimdi ilk günkü gibi sadeyse ve her işlemi gerçekleştirebiliyosan olay çözülmüş format atılmış demektir. hayırlı olsun:oke:

dalgıc09

Üye
    Konu Sahibi
çok teşekkürler kardeşim yardımların için bunu bilmiyordum çok iyi oldu peki bu her nokia telefon için oluyormu

schumici

schumici

Üye
çok teşekkürler kardeşim yardımların için bunu bilmiyordum çok iyi oldu peki bu her nokia telefon için oluyormu
kardeşim symbian60 serisi her telefon için olur bu. rica ederim ne zaman yardıma ihtiyacın olursa biz burdayız:oke:

dalgıc09

Üye
    Konu Sahibi
saol kardeşim biraz takip ettim konuları herkesin yarasına merhem olmaya çalışıyosun gerçekten tebrik ederim seni

schumici

schumici

Üye
saol kardeşim biraz takip ettim konuları herkesin yarasına merhem olmaya çalışıyosun gerçekten tebrik ederim seni
eyvallah kardeşim benim elimden geldiğince sorunlarınıza yardımcı olmaya çalışıyorum. ettiğim yardımlar yerini buluyosa ne mutlu bana. düşüncelerin için tekrar teşekkür ederim kardeşim çok sevindim çok sağol:oke:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...