bu site hakkında bilgisi olan varmı yada anlayan

Sponsorlu Bağlantılar

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
bu site hakkında bilgisi olan varmı yada anlayan
puan felan yapmış adamlar ama ben anlamadım pek puan marketinde dolu telefon var indirimli mi satıyorlar orada yoksa ücretsiz mi bilen var mı

callnet.xyz

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
puan felan yapmış adamlar ama ben anlamadım pek puan marketinde dolu telefon var indirimli mi satıyorlar orada yoksa ücretsiz mi bilen var mı

callnet.xyz

Reklamlara tikla puan kazan istersen parani al istersen ürün al diyor.

Yanliz telefon alabilecek kadar reklam tiklaman yıllarını alabilir torunlarını filan gorursun :D

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
yanlız sitenin zayıf bi yönü var kredi transfer işlemi yapılabiliyor:) aynı anda 100-200 hesap açsam 15-20 güne toplarım o puanı
:pro:

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
yanlız sitenin zayıf bi yönü var kredi transfer işlemi yapılabiliyor:) aynı anda 100-200 hesap açsam 15-20 güne toplarım o puanı
:pro:

Acarsinda ıp adresin yokmu?
Tespit edip puanlarina el koyarlar :hmmm

Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
anlamadım nasıl linke tıklayacağım :)

Hani hesap açiyorsun reklam sitelerinden sana bir link veriyorlar sende mesela birsey paylasip konuya eklediğin linke reklam linki ekliyorsun.

Sonra insanlar o linklere tikladikca sende para kazaniyorsun :)

• Beğen
Tepkiler: Alo_Azrail
Alo_Azrail

Alo_Azrail

Üye
    Konu Sahibi
Hani hesap açiyorsun reklam sitelerinden sana bir link veriyorlar sende mesela birsey paylasip konuya eklediğin linke reklam linki ekliyorsun.

Sonra insanlar o linklere tikladikca sende para kazaniyorsun :)
ha oo mesele :) gerek yok ona kendim yaparım.100 hesap açarsam günde en az 10000 puan biriktiririm günlük bonusu var 100 puan veriyor :) ama bilmeden yapılmaz sonra fake olacak site o kadar emek çöp olacak

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

Üst Alt