• Üye Haberleri - İncelemeleri bölümümüzde sadece üyelerin kendi yazdığı haberler ve oluşturduğu incelemelere yer verilmektedir. Haber kaynaklarından veya farklı bir kategoriden, birebir alınan içerikler paylaşılamaz.

Bu Sefer Farklı Markalar Farklı Tabletler

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

lusians

Üye
    Konu Sahibi
Bu Sefer Farklı Markalar Farklı Tabletler

Bilindiği gibi 2010 yılına damga vuran en büyük olay ''Tablet bilgisayarlar'' dır . Apple ile duydugumuz ve yıl içinde birkaç farklı modelinin çıktığı daha alışamadan başka modellerinin bile çıkacağı dedikodu malzemesi olmuştu.
Biz tabletlere alışmaya çalışırken markalar arasındaki rekabet iyice artmıştı.Önce Samsung'un Galaxy Tab ' ı iPad ' e rakip derken Motorola'dan bir video yayınlanmış ve 2 tablet ile birden dalga bile geçişmişti .

Şu ana kadar bilindik bu 3 markanın kızışmalarını duymuştuk ama 2011 yılında '' Tablet Bilgisayar ''piyasası dahada kızışacak gibi gözükecek. Çünkü İntel 2011 yılında Atom işlemcili birçok Tabletin piyasaya sürüleceğini açıkladı.
Bir çok firma önümüzdeki günlerde tabletlerini piyasa sürecek.Birkaç markadan bilinen sadece Lenovo ve Asus'un Hem Windows 7 hemde Google Android işletim sistemini kullancağı. Toshiba , Dell , Fujitsu sadece Windows 7 işletim sistemini kullanacak.Acer ve WeTab ise Meego adlı işletim sistemini kulanacak.
2011 'de adeta bu tablet bombardımanı piyasanın da farklı taraflara kaymasını sağlayacak.

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady

kaptannova

Üye
bi tane almak gerek....

maxirabit

maxirabit

Üye
Bunlarda güzel ama apple tablet bana daha çekici geliyor.

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Apple her zaman bir numara

• Beğen
Tepkiler: Amaru Shady
'MhMmD'

'MhMmD'

Üye
ne kadar dır acaba ! :)

Trackmania

Trackmania

Üye
Motopadı duydum ama İpad la galaxy tap arasında bayafark var. ;)

huseyindemirkan

Üye
apple tablet

R.A.M

R.A.M

Üye
android alın tavsiyem linux ve çok hızlı gelişiyor benim şuan tablette android var memnunum.

Haydar

Haydar

Emekli Yönetici
gerçekten müthiş teknolojik aletler ama fiyatları da baya müthiş aple tablet daha süper

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...