"Bu sahadan kimse çıkamaz"

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
"Bu sahadan kimse çıkamaz"

[h=2]Aslan, Akhisarlı oyuncuların da başını döndürdü. Mehmet Yılmaz, “UEFA Kupası'ndan sonraki en iyi Galatasaray kadrosu” derken, Çağdaş, “Biz değil, derbideki rakipleri bile gelse Galatasaray sahadan çıkartmaz” diye konuştu.[/h]
Süper Lig’in yeni temsilcisi Akhisar Belediye, ilk kez çıktığı Türk Telekom Arena’dan 3-0’lık yenilgiyle ayrılırken, oyuncular Galatasaray’ın futboluna övgü yağdırdı. Takımın tecrübeli forveti Mehmet Yılmaz, “Zor olacağını biliyorduk. UEFA Kupası’nı aldıktan sonra en iyi Galatasaray kadrosu bana göre. Elimizden geleni yaptık ama olmadı. İlk yarıyı 0-0 kapatsaydık çok daha farklı şeyler olabilirdi” ifadesini kullandı. Zor bir gün geçiren deneyimli savunmacı Çağdaş Atan ise “Bence biz değil, buraya derbideki rakipleri bile gelse Galatasaray’ın onları da sahalarına kapatacağını düşünüyorum. Biz elimizden geldiğince mücadele ettik. İlk yarıda kötü oynamadık. Bizim maçlarımız bu hafta başlıyor. İnşallah Karabük maçıyla yükselişe geçeceğiz” açıklamasını yaptı.

‘Bize de sürpriz olurdu’
Akhisar’ın teknik direktörü Hamza Hamzaoğlu ise şunları kaydetti: “Kimse bizim burada gelip Galatasaray’a karşı üstün oynamamızı ve galip gelmemizi beklemiyordu. Böyle bir şeyi başarsaydık bizim için de sürpriz olurdu. Biz yeni bir takımız. Gücümüz belli. Önemli olan kendi rakiplerimize karşı ortaya koyacağımız performans.”

• Beğen
Tepkiler: India ve OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

OttomaN TigeR

Üye
Sağlık olsun başka maçlara inşallah.

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Daha geçen sene çıktık ... :D
Çağdaş efendi çok abartmışsin ...

• Beğen
Tepkiler: Kingmortall
Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
Daha geçen sene çıktık ... :D
Çağdaş efendi çok abartmışsin ...

3 1 malup oldugunuzu hatırlatmak istedim sevgili abicim üstelik eze eze galibiyet geliyorum demişti hatırladınmı :sirit:

DiaBLoS

DiaBLoS

Moderator
Sahamızda ki ilk mağlubiyeti bizden aldığınızı , ve sahanız da ki 3 maçın 2 sini kazandığımızı biliyor musun kardeşim . :ehe

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
doğrudur süper finaldeki maçta o kadar üstün oynamamıza rağmen 2 1 yenildi :islik

Jitou

Jitou

Üye
Akhisar 4-5 transfer yapmazsa küme düşer Yerlilerle zor

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
transfer nasıl yapacak adamlarda bütçemi varki :hmmm

Jitou

Jitou

Üye
En azından sezon sonu gelecek paraları düşünerek bi 4-5 milyon tl kredi çekebilirler

Kingmortall

Kingmortall

Üye
    Konu Sahibi
düşmesini istemem ama düşecekler yani onlar için iyi bir deneyim olur borcun altına girerlerse kalkamazlar geliri belli gideri belli takımın

Jitou

Jitou

Üye
Hic kimse elini cebine atmaz ki Anadoluda
Düşmesinler çok yazık olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt