Bu saatte midem bulanıyor, boğazım tanıyor, üşüyorum ve karnım aç :(

• 12 Eylül 2013
  • 4520 Okunma
  • 8 Cevap

1. Arkadaşlar kendimi hiç iyi hissetmiyorum yatmadan önce bişeyim yoktu. Bu saatte uyandım ve birden üşüme ve mide bulantısı geldi daha sonra karnımın aç olduğunu farkettim ne oluyor bana ya :(

Yazan: время
  2. mideni usutmus olabilirsin adacayi kaynat biraz ekmek ye mide ilaci icip yat

3. Adaçayını fazla kaçırma. Östrojen salgılıyor, mazallah. :ehe

Jan bunu beğendi.
  4. Jan

Jan
    Yalan yapıyor yaa hiç birşeyi yok :D küçüklüğünü bilirim ben onun :D seni hınzır seniiii ... dedi biri az önce yok dedim abi herif hasta ne yapmalı ? dedi ki çay yapsın limonla birlikte içsin ama ondan önce dedi misss gibi bir mercimek çorbası iyi gelir filan sonra uyudu :D neyin mi kafasını yaşıyorum :A ölenlerin kafasını yaşıyorum. Gülmekten öldüm lan :D Not: Notu yazan, ''Deli değildir.''

5. Bnden demesi ishal olacan.. bol su iç

6. Boğaz tanıması ne oluyor ona takıldım ben...

Samet.25 bunu beğendi.
  7. dün akşam ne yedisen sindirmekte zorluk çekiyorsun hafiftenden ateşin de çıktıysa
    sanırım çıktı ateş çıktığı zaman üşüme titreme başlar teşhisimde yanılmıyorumdur
    bu durumda yemek tüketmeye ara verceksin vucudun sindiremedigi gıdayı
    ya oral yolla kusarak yada :) doğal yolla ilsal olarak dışarı atacaktır
    bu durumda bol sıvı tüketmek gerekir midendeki yada bagırsaklardaki
    basıncı su ile yükseltiyoruz. bagırsakları boşaltmaya yerçeki zaten yardımcı olur
    mideden kusarak atmak için yer çekimini yenmesi gerekiyor bunun içinde basınç gerekiyor
    bunu da içtigimiz sıvı ile karşlıyor mide de istem dışı anı kasılmaya önce reflü
    dediğimiz mide kasları karşı koyuyor yukarı gelen kusmugun asitin de vermiş oldugu
    acımsı tadına dilinle varınca halıa mobilyalara bulaşmamasını istediğin için
    ağızını sıkıca kapatacaksındır buda agızna gelen dünkü yedigin yarı hazm
    edilmemiş gıda tekrar midene inmesine sebeb olcaktır bunu yapmanı tavsiye
    etmem onun için yanında her ihtimale karşı yediklerini boşalta bilcegin
    bir lehen bulundur diyer yolla bünyen dişarı atmaya karar verirse büyük
    ihtimal ilsal olacaksındır bunun nedeni midenin hazm etmeden bagırsaklara
    gönderdiği gıdadan olur bagırsakların iç duvarını midenin tam sindirmedigi
    pulcuk halındaki gıda yapışmasından olur bagırsaklar vitaminleri minaralleri
    şeker ve yagları tanır bunları emerek gitmesi gerekn yerlere ulaştırır sıvılar
    kan dolaşımana girere daha sonra böbrekler kandan sıvıyı ayırır üçüncü yoldan dışarı
    atar. şimdi sizin bagırsakların iç duvarı midenin tam sindirmediği gida ile kaplandı
    işlevini tam olarak yapamıyor gıda ile taması engellendi. kan dolaşımıa gitmesi gerekn sıvı da
    doğal yolla dışarı atılıyor tabi buda kıvamı bozuyor. bagırsakların iç duvarı kaplanması
    ileride kronik raharsılıgada neden olur yediginiz yicekler midede sindirlip
    tokluk hissini yaşasanızda bagırsaklar vucud için gerekli vitamin minaralleri
    alamadıgından bünyeniz zayıflar

8. ölcekmişsin şimdiden başınız saolsun:(

:ehe

geçmiş olsUn:tebessüm:

9. Ilık süt içip taşa da oturursan oldu bu is :ehe

Yüklüyor...
23/09/2018 - 18:57