Bu pc Nasıl?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

rodibas90

Üye
    Konu Sahibi
Bu pc Nasıl?
İşlemci:
Anakart:
Ram :
Ekran Kartı :
Sabit Disk :
DVD Sürücü :
Kasa :

Bu kasa nasıl ileriye dönük olmasını istiyorum Crysis2 asasins creed 2 GTa IV gibi oyunları ayarda oynamak istiyorum .Yeter mi?=

BktsBcr

BktsBcr

Üye
gayet güzele benziyor arkadaş :oke: harddisk i ayrıca beğendim.:thumbup:

hubeybks

hubeybks

Üye
Arkadaş böyle bir canavarı dizebilirsen değil ağır oyunları oynamak kendi oyunlarını bile yaparsın :):pro:

etherkes

etherkes

Üye
yalnız crysis 2 directx 11 i destekliycek belki directx 9 a veya 10a çıkmaz(windows yakında xp ve vista dan desteğini çekecek) ama onun dışında şuanki oyunlar için canavar ötesi...

everest11

everest11

Üye
nerdeyse benimki kadar bu pcle oyunları kasmadan oynarsın ama toplama alıyorsun bunu ıcın psu guc kaynagı 600 volt yada benımkı gıbı 500 walt olsun epeyı elektırık yıyolar yanına bırde ups al mutlaka elektırık yukselmelerınde bır kere psu yandı koku cıktı anında fısı cektım bır parcası degıstırdıler sonra 60 tl ups aldım sıfır koku veya elektırık kesılmelerınde sıtem zararı ortadan kalktı

cımbomlu

Üye
ekran kartını dx11 destekli olmasını tercih edersen daha iyi olur

speed944

speed944

Üye
gayet ıyı oyun olarak dusunuyorsan en az 5 sene hıcbır parcasını degıstırmeden suan oyunları conurluklerde oynarsın 5 sen sonucu dusuk orta ama ılerıyı desteklemsını ıstırsen atının 5970 yada 5870 almalısın geforce cıkaracak gtx 480 ama herkez bılıyor 5870 bıle gecemıyor yanı anlıyacagın en ıyı ekran kartı 5970 bıde tafsıyem socet 1366 olan ıslemcı alsan daha ıyı olur i 7 920 yeter

YuZaRSiFTaN

YuZaRSiFTaN

Üye
almıssan hayırlı olsun alacaksan kaca mal oluyor sana ?

messi89

Üye
Konfigürasyonun gayet güzel , yolun açık olsun... :D

loverman41

loverman41

Üye
arkadaşım biraz daha konfigure ettim pcni gördüğüm kadarıyla hepsini vatandan toplamışsın ben farklı bi yerden buldum
İşlemci:
Anakart:
Ram :
Ekran Kartı :
Sabit Disk :
DVD Sürücü :
Kasa :
ups: ya bunu yada bunu

yardım olabildiysem ne mutlu bana:bye2::bye2::oke::naughty:(h)(h)(h):bigstar::bigstar:

kral sagocu

kral sagocu

Üye
:megafon:bence süper...

Marchegiani

Marchegiani

Üye
Sistem gayet iyi. Daha almadıysan ekran kartında bir üst model değişikliğine gidebilirsin GTX 295 gibi. Aldıysan da hayırlı olsun. :oke:

PhyscoDevil

PhyscoDevil

Üye
bilgisayara bak be ne cod4 oynanır bunla:D

61semih

61semih

Üye
süper

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...