Bu oyunun adı neydi ?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmetilkii

Üye
    Konu Sahibi
Bu oyunun adı neydi ?
Merhabalar, ben eskiden 5800 olan telefonuma bir oyun indirmiştim fakat telefonuma format atınca oyun gitti ve adını hatırlayamıyorum. Oyun online idi belirli bir puan (ya da sanal para birimi) ile başlıyorduk ve diğer ülkelerle çeşitli zeka oyunları oynuyorduk. Adını bilen var mı, çok aradım ama bulamadım. Bulan varsa lütfen söylesin, çoğu kişinin oyunu çok seveceğine eminim. Teşekkür ederim..

anılbaran

anılbaran

Üye
warsper miydi neydi :hmmm

Symbianize

Symbianize

Üye
Gedda Headz Adım gibi eminim .

ahmetilkii

Üye
    Konu Sahibi
Çok çok teşekkür ederim, oyunu indirdim ve kurdum fakat sanırım hesap almanın tek yolu telefondan almak. Fakat 5800'da nick, password girdikten sonra ya bu isim zaten kullanılıyor diyor ya da telefonunuzun tarih ayarını düzeltin diyor. Bunun çözümünü bilen ya da bilgisayardan hesap almayı bilen var mı, sağolun tekrar..

15baba

15baba

Üye
Çok çok teşekkür ederim, oyunu indirdim ve kurdum fakat sanırım hesap almanın tek yolu telefondan almak. Fakat 5800'da nick, password girdikten sonra ya bu isim zaten kullanılıyor diyor ya da telefonunuzun tarih ayarını düzeltin diyor. Bunun çözümünü bilen ya da bilgisayardan hesap almayı bilen var mı, sağolun tekrar..

Ben sadece telefondan diye biliyom. Bende sorun çıkmamıştı kolay gelsin sana.

ahmetilkii

Üye
    Konu Sahibi
Peki, teşekkürler oynayamayacağız artık :/

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt