bu olaydan etkilenmeyecek varmı


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
Bir aile vardır.19 yaşında kızları ve 3 yaşında da bi oğulları vardır.Bir gün tahlissiz bir kaza sonucu kız yaralanır ve hemen ameliyathaneye alınır.Doktor aileye aşırı kan kaybı olduğunu ve derhal kan bulunması gerektiğini söyler.Anne ve babanın kanı uymaz ama küçük oğullarının kanı uymaktadır.Babası oğlundan kan almak istemez ama öte yandan almazsa kızını kaybetceğini düşünür ve oğluna sorar.
--Yavrum bak ablan çok hasta ve senin kanına ihtiyacı var ablanın iyileşmesi için mutlaka kan lazım verebilirmisin?der.
Çocuk biraz düşündükten sonra kanı vericeğini söyler.Doktor gelir ve kanı alır.Aldıktan sonra çocuk doğal olarak halsiz düşer ve başı dönmeye gözleri kararmaya başlar.Bunun üzerine çocuk babasına:
--Baba benim hemen mi ölmem gerekiyo der.
Burda 3 yaşında bi çocuk ablasının iyileşmesi için kanı verdiğinde öleceğini sanmaktadır ve bunun üzerine yine de kanını ablasına verir.
 
midnight

midnight

Üye
Kısa ama gerçekten etkileyici bir hikaye,sek içki gibi.. ;;)
 
Caine

Caine

Üye
ellerine sağlık kardeşim ama bu daha önce topiclerde 3 . kez rastladığım bir konu :rolleyes: ama cidden güzel ve anlamlıdır ;;)
 
iOS Developer

iOS Developer

Üye
harbiden cuk diye oturdu içime ya...
 

yuubi

Üye
    Konu Sahibi
hislerimizle düşündüğümüz zaman hakikaten etkileyici bir hikaye ilk okuduğumda bana çok etkileyici gelmişti.
 
serdar06288

serdar06288

Üye
bu hikayeyi daha önce ben yayınlamıştım gerçekten güzel bi hikaye adamın kanını donduruyo
 
_CHiLeKesH_

_CHiLeKesH_

Üye
çok güzel..çocuk aklı işte... ;) :unsure: :(
 

AntiTuk

Üye
etkilenmemek mümkün mü :'(
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Benzer Konular

Cevap
0
Görüntüleme
34
Cevap
2
Görüntüleme
176
PALA.
Cevap
2
Görüntüleme
176
Yavuz Selim Baltacı
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt