Bu Olaya Gerçek Diyorlar Ama Bilemicem

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
' KalendeR '

' KalendeR '

Üye
    Konu Sahibi
Bu Olaya Gerçek Diyorlar Ama Bilemicem
BU OLAY OLMUŞ !!! :)
Saygıdeğer Hakim Bey..

Saygılarımla size açiklama özgürlügümü kullanarak bazi seyleri bildirmek
istiyorum

Umarım bu durumu en kısa zamanda açıklığa kavuşturursunuz.. Su günlerde askerliğe çağırılacağım.Yasım 24 ve 44 yasında bir dul bayanla evlendim, kendisinin de bir kızı var 25 yasında.Babam ise bu bahs etmis oldugum kizi ile evlendi. Böylelikle Babam, karimin kizi ile evlendigi icin damadim olmus oldu. Bunun üzerine kizim da üvey annem olmus oldu babamla evlendigi icin.. Hanimimin ve benim gecen sene bir oglumuz oldu. Oglum hanimimin kizinin erkek kardesi oldu, ayni zamanda Babamin da enistesi.

Birde üveyannemin erkek kardesi oldugu icin dayi oldu. Anliyacaginiz benim oglum benim dayim oldu.Babamin esi sene sonunda dünyaya bir erkek cocugu getirdi.O babamin oglu oldugu icin benimde erkek kardesim, ve de kizimin oglu oldugu icin de torunum. Yani beni torunumun erkek kardesiyim. Ayrica bir Annenin evladinin babasi esi olduguna göre bende Esimin Kizinin babasiyim vede kizimin erkek cocugunun erkek kardesiyim.

Kisacasi kendimin büyükbabasiyim. Sayin Savci bey sizden ricam beni Askerlik görevimden azletmenizdir, siz de biliyorsunuz ki kanunlarimizda Baba, Ogul ve Torun ayni zamanda askerlik yapamazlar.. Saygilarimla..

Not: Pskolojik rahatsizliklardan ve !)Ailedeki dengesizliklerden dolayi bu genc adam askerlikten men edilmistir.. (Dosyasina bu sekilde islenmis..)

Kerim Yılmaz Dal

• Beğen
Tepkiler: Reşwan ve Revengeful

Revengeful

Revengeful

Emekli Yönetici
Yuh ya :D

NowOrNewer

NowOrNewer

Üye
ilginç:D

Necmati

Necmati

Üye
vay beee :hmmm

fark_lı_13

fark_lı_13

Üye
mantıki olarak gerçek olamaz ama bu olay Türkiyede gerçekleştiyse bilemem:hmmm

nitroux

nitroux

Üye
yuh ki ne yuh... mahalle tren yapıyo... :ehe

Noks

Noks

Üye
askerlikten yırtmak için yapmıslardır :ehe

Captain

Üye
vay anasını be :D :ehe uydurulmuş olsa da müthiş bir mantık

X-LifeHard

X-LifeHard

Üye
Onu yazmakta akıl işi:ehe

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
şimdiye kadarki en ilginç hikaye bulmaca gibi ne karışık ve yuh dedirtecek bir mesele imiş

-YARINIYOK-

-YARINIYOK-

Üye
:ehe:ehe

● aLuvi ●

Üye
Cık gerçek değil bilinçli okuduğunuzda fark besbelli :)

Cihandar

Cihandar

Üye
:kop:

Necmati

Necmati

Üye
:kop:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt