Bu olay başınıza geliyor mu?

Sponsorlu Bağlantılar

Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Bu olay başınıza geliyor mu?
Bir yerde birisini görüyorsunuz ve birine benzetiyorsunuz aynı anda o da size bakıyor ve sanki o da sizi birisine benzetiyormuş gibi bakıyor ve konuşmadan yola devam ediyorsunuz :ehe

• Beğen
Tepkiler: gonyalı, haydaravısyon ve ___kaptan___

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Bazen :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Acaba biz bakıyoruz diye mi bakıyorlar abi? :hmmm
Bilmem :hmmm
Düşünüyorum bazen ama bir sonuç alamadım işte konuşmadım hiç böyle bir durumda :hmmm
Denk getirip birine soracağım sadece aklıma gelmiyor :hmmm

• Beğen
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Bilmem :hmmm
Düşünüyorum bazen ama bir sonuç alamadım işte konuşmadım hiç böyle bir durumda :hmmm
Denk getirip birine soracağım sadece aklıma gelmiyor :hmmm
Ben de denk geldiği zaman sormayı düşünüyorum. Kim önce sonuç alırsa yazsın. :ehe
Veya konuyu okuyanlardan karşı taraftaki kişilerden varsa onlar da aydınlatabilirler.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Ben de denk geldiği zaman sormayı düşünüyorum. Kim önce sonuç alırsa yazsın. :ehe
Veya konuyu okuyanlardan karşı taraftaki kişilerden varsa onlar da aydınlatabilirler.
Bakıyorsun birde cevapta aynı çıkıyormuş yok artık :ehe

• Beğen
Eren Değerli

Eren Değerli

Moderator
Ara sıra

• Beğen
haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Ben benzettiğim kişi ile konuşuyorum halini hatırını soruyorum filann , tabi o da ayıp olmasın diye samimi ortama binayen tanımadığını söylemiyor tanıyormuş gibi davranıp cevap veriyor. 10 15 dk sonra sandığım kişinin o olmadığını anlıyorum.

• Kahkaha
ömer talat katı

ömer talat katı

Moderator
Babam bir adamı gösterip bir tanıdığımız olduğunu söylemişti. Gittik baktık adam bizim tanıdık değil. Babama dedim her sakallıyı tanıdık zanetmemek lazım. Bayağı gülmüştük.

• Kahkaha
Tepkiler: gonyalı
Baydırman

Baydırman

Moderator
    Konu Sahibi
Ben benzettiğim kişi ile konuşuyorum halini hatırını soruyorum filann , tabi o da ayıp olmasın diye samimi ortama binayen tanımadığını söylemiyor tanıyormuş gibi davranıp cevap veriyor. 10 15 dk sonra sandığım kişinin o olmadığını anlıyorum.
:ehe

haydaravısyon

haydaravısyon

Üye
Bir yerde birisini görüyorsunuz ve birine benzetiyorsunuz aynı anda o da size bakıyor ve sanki o da sizi birisine benzetiyormuş gibi bakıyor ve konuşmadan yola devam ediyorsunuz :ehe
Evet o bakış bir kez başıma geldi , uzun zamandır yıllardır beklediğim birine benzetim sonra birlikte konuşmadan aynı yola devam ettik

• Beğen
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
genelde konuşuyorlar. geçen birisi askerden ne ara geldin dedi. dayı ne askeri dedim sen şu kişi değil misin dedi yoo dedim tamam dedik kapandı konu.

• Kahkaha
Tepkiler: gonyalı ve Baydırman
gonyalı

gonyalı

Üye
Tanıdık ama benim tanımadığım daha önce suretini bir defa gördüğüm insanlar beni tanıyor bana beni tanımadın mı diyor yoo diyom senin baban şu kişi değil mi diyor hee diyom
Sen kimsin diyom
Ben şu köydenim sen 5-6 yaşlarındayken bize gelirdin diyo
ulan gelmişsem de
seni nerden tanicam bre ahmak diyemiyorum tabi ki
çünkü tanıdık ne de olsa
Ha hi heye heye diyom
geçip gidiyom
Ha bide Sen anayın mı babayın mı oğlusun diyolar

Üst Alt