bu nsl bir caniliktir Allahım!!!

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
bu nsl bir caniliktir Allahım!!!
canlı maymun beyni yemek...

çinde geleneksel bir yemek.

bu yemek için kullanılan özel yuvarlak bir masa vardır. altında kelepçeleri, tam ortasında büyükçe bir deliği bulunur bu masanın. müşterilerin kafeslerin önüne giderek seçtikleri maymun masaya getirilir ve kolları ile bacakları masanın altına kelepçelenir. masanın ortasındaki deliğin üzerinden maymunun kafası alın hizesına kadar çıkarılır ve çenesinden masanın altına sabitlenir. ağzı kapatılmaz, sesinin duyulması yemeğin lezzetini arttırır.

masa hazırlandıktan sonra garson sadece bir satır ve 4 adet pipetle gelir. işi bilen garson, satırla keserek maymunun tam tepesinde kapak şeklinde bir delik açar. masadaki 4 kafadar, açılan bu delikten pipetlerini sokarak çığlıklar atmakta olan maymunun beynini emer.

sofradakiler doyduğunda, maymunun halen ölmemiş olduğu ve sersem ***** hareketler yaptığı şeklinde rivayetler de mevcuttur...

sözü size bırakıyorum...

kurt bey

kurt bey

Üye
Fazla söze gerek yok.
Çinlidir neyese yeridir :ehe

Romantik Prens

Romantik Prens

Üye
iğrenç ötesi midem kalkmış bi vaziyetteyim

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
yazık ya...valla yazık...offf içim acıdı valla:(

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
<<Cenin>> den Salata Yapıp Yiyen, Köpek Etinden Döner Yapan, Böcekleri Şişe Geçirip Mangal Yapan Bu İnsanlardan Başka Ne Beklersin ki.. :ehe

iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
<<Cenin>> den Salata Yapıp Yiyen, Köpek Etinden Döner Yapan, Böcekleri Şişe Geçirip Mangal Yapan Bu İnsanlardan Başka Ne Beklersin ki.. :ehe

teşekkür ederim sayende mide falan kalmadı :vur

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
teşekkür ederim sayende mide falan kalmadı :vur

Ne Demek Sen Hep Böyle Konu Aç.. Ben Sana Hep Hatırlatırım.. ;)

Ayrıca Bahsettiğim Resimleri Google-Görseller'e Gir.. Çinliler Cenin Yaz Görebilirsin.. :D

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye

gerçekten çok kötü oldum ya

bakın....
işte

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
ben link verdim bile
iğrenç ötesi

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
Bu adamların tat alma duyusunda genetik bir sorun olabilir mi?!
Ne bu ya?!
Bunların mideleriyle beyinleri arasındaki sinirlere ne olmuş arkadaşlar?!

Merak ediyorum sorun bu sinirlerde mi yoksa sinirler sağlam da beyin mi yok...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici

Sadizmde, yapılan yasak, gizli, canice olan eylemden duyulan heyecan vardır! Bu heyecan zevk verir sadist kişiye! Ama bu adamlar bunları normal kabul ediyorlar! İşin ilginç yanı bu...

Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
gerçekten çok kötü oldum ya

bakın....

Desteğin İçin Sağol Ablacım.. :D

İrem Açtığın Konuya Fotoğraf da Koymalıydın.. Maymunu Görmek İstiyoruz Bizz... :ehe

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
Mustafa Furkan

Mustafa Furkan

Üye
Aaaa Olmaz ki Ablacım..
Sonuçta Onlar da İnsan ve Böyle Şeyleri Yiyorlar..

Lütfen Duyarlı Olalım ve Bu İnsanları da Unutmayalım.. :D

iremm

iremm

Üye
    Konu Sahibi
Sadizmde, yapılan yasak, gizli, canice olan eylemden duyulan heyecan vardır! Bu heyecan zevk verir sadist kişiye! Ama bu adamlar bunları normal kabul ediyorlar! İşin ilginç yanı bu...

sadist kişinin yaptığı eylem kendisine normal geliyor ama diğer insanlara canice, bence bu durumda tam böyle...

Praetor

Praetor

Emekli Yönetici
sadist kişinin yaptığı eylem kendisine normal geliyor ama diğer insanlara canice, bence bu durumda tam böyle...

Sadist kişiye yaptığı normal, olağan gelmez! Zevk almanın yolu heyecan duymaktan geçer! Normalden ise heyecan duyulmaz...

grafikseli 84

grafikseli 84

Üye
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...