bu ne boyle bı turlu kurtulamadım

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
    Konu Sahibi
bu ne boyle bı turlu kurtulamadım
arkadaslar sorunu cozebıleck olan varmı

telefonum 5730 xpressmusıc v200 surum yuklu 8gb hafıza kartı var telefonda 400 kadar muzık var ve telefon bır sure sonra kafayı yıyor soyle anlatayım

telefona hard format attım kullandıgım bırkac uygulama ve muzıklerımı yukluyorum 1 hafta kadar hıc prolem yok ama sonrasında telefondan muzık dınlerken hıc bır sorun yok ama telefon kendı kendıne hafızadan muzıklerı sılıyor anlamadım gıttı en son bugunde oldu 280 muzık yıne sılındı bırden bıre olmasada bazen 20 ser 30 ar sılınıyor servıse gonderdım yenıden fw yı yukleyıp gondemısler yıne duzelmedı nedır bu sorun bılen varmı ısın bıde surası varkı sastım kaldım muzıkler sılınıyor ama hafıza hala dolu gorunuyo pc ye takıyorum hafıza yıne dolu gorunuo muzıkler yok hafıza kartı problemlı dıye kartı 1 hafta arkadasla degıstım onda sorun olmadı bendekı kart yıne bozuldu offfffff lutfen yardım:hmmm

kol@j

kol@j

Üye
garanti kapsamındaysa..

yenisini iste..

fazla uğraşma..

ben de "fw yükle" diyecektim..

--------------- Ekleme ---------------

garanti kapsamındaysa..

yenisini iste..

fazla uğraşma..

ben de "fw yükle" diyecektim..

L-LumieRe

L-LumieRe

Üye
    Konu Sahibi
garantısı var nasıl yenısını ısterım. sımdı gerı yollarım yıne fw yukleyıp gonderırler ne yapsam yenısını alabılırım

sekinardi

sekinardi

Üye
söylemen yeterlidir..

cesur24

cesur24

Üye
o nası oluyor ya kendi kendine silme neymiş aga telefona format at hafıza kartı biçimlendir hiçbişi yükleme önce bi pc den virüs taraması falan yap ondan sonra sadece müzikleri at başka hiçbi program atma sorun devam ediyosa telefonu değiştir ama sorun çözüldüyse yüklediin bi programdandır onun içinde deneme yanılma ile hangi program sorunlu bulman lazım bide hafıza kartını çok fazla çıkarıp takıyosan bazen kütüphane algılamaz şarkıları kütüphaneyi yenile yaparak bulabilirsin

Xilence

Xilence

Kapalı Hesap
abi git deki servise , bana yenisini verin , yoksa bu olayı gazeteye faxlarım de , biraz korkut , onlar geregini yapacaktır

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt